atakanaydin kullanıcısının son içeriği

1. atakanaydin

Lg 32Gp750-B Alınır Mı?

Selamlar. LG 32GP750-B 32 modelini almayı düşünüyorum. Monitör gerçekten 1 ms mi? Benzer fiyatlarda daha iyi öneriler varsa açığım. Teşekkürler.
  2. atakanaydin

CPU Rpm Ve Sicaklik

Selam. 7700X işlemci, Corsair H150 soğutma ve MSI MAG B650 Tomahawk kullanıyorum. Pompa fanı pump fan girişine, radyatörün fanları da CPU fan girişine takılı. Resimdeki SYS fan girişine de kasanın ön fanları takılı. Fakat garip bir şekilde hiçbir şey yapmadan bu RPM ve sıcaklıkları alıyorum. SYS...
  3. atakanaydin

Çözüldü SSD Yeni Pc'ye Takma

Format atmama gerek yok yani? Teşekkürler.
  4. atakanaydin

Çözüldü SSD Yeni Pc'ye Takma

Selamlar. Yakın zamanlarda pc topladım. Eski bilgisayarımdan 120 gb'lık bir sata ssd var onu yeni bilgisayarıma takmak istiyorum fakat içerisinde windows kurulu. Takarsam sıkıntı çıkar mı, nasıl kullanabilirim ve nasıl takmalıyım?
  5. atakanaydin

PC Özellikleriniz Neler?

İmzadaki sistemi kullanıyorum.
  6. atakanaydin

PSU Önerisi

İnventus'un sitesine kayıt olamadım sorun vardı galiba o gün. Ben de bunu satın aldım bir sorun olacağını sanmıyorum ama. https://www.sinerji.gen.tr/corsair-850w-rm-series-rm850-80-gold-tam-moduler-guc-kaynagi-p-40300
  7. atakanaydin

PSU Önerisi

Teşekkürler fakat tam modüler ve en az 850W bakıyorum çünkü sadece oyun değil çizim ve render işleri de yapıyorum. 1674148128 Belli ki ben Thermaltake alacağım ya.
  8. atakanaydin

PSU Önerisi

Satan bir yer göremedim galiba stok yok. Bu nasıl sizce? https://www.sinerji.gen.tr/bitfenix-850w-m-850-80-gold-tam-moduler-guc-kaynagi-p-41516
  9. atakanaydin

PSU Önerisi

İlk attığınız Thermaltake ile aralarındaki fiyat farkına değecek bir durum var mı? Hangisini almak daha mantıklı sizce? 1674137035 Bütçe çıkabilir buna da evet.
  10. atakanaydin

PSU Önerisi

Gereksiz pahalı ya. Yapacak bir şey yok muhtemelen gönderdiğiniz PSU'yu alıp yoluma bakacağım. :D
  11. atakanaydin

PSU Önerisi

Mecburen kullanacağım yani o 3'lü kabloyu. 850w istiyorum ben de. Attığın PSU'ya baktım 3 PCI-E güç girişi olması önemliydi. Teşekkür ederim.
  12. atakanaydin

PSU Önerisi

Selam. ASUS ROG STRIX RTX 4070 Ti ekran kartı aldım ve malum güç girişi değişti. Ekran kartının içinden çıkan 3'lüyü tek kablo yapanı kullanmak istemiyorum. FSP Hydro G PRO 850W alacaktım fakat stok sorunundan dolayı fiyatları gereksiz yüksek. Onun yerine alabileceğim ATX 3.0 PCI-e 5.0 olan bir...
Geri