atilla.mrawen kullanıcısının son içeriği

1. atilla.mrawen

Msi Optix G27C7 Ekrandan Çıkan Mavi Naylon

Ama sadece tek bir yerden çıktı ve küçük fotoğrafta gözüktüğü gibi şimdilik bir sıkıntı yok gibi ekranda ama bir türlü anlayamadım 1 yıldır kullanıyorum nasıl farkedemedim ve bu neydi inşallah söket filmi felan değildir sen ne düşünüyorsun üstad
  2. atilla.mrawen

Msi Optix G27C7 Ekrandan Çıkan Mavi Naylon

Selam arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır msi monitörü kullanmaktayım daha yeni farkettim bu ekranın plastikle birleşme yerinden mavi bir naylon biraz çıkıntılı duruyordu bende cımbızla çekmeye başladım başta biraz zor geldi sonra çıktı görselde ki gibi bir şey bu nedir inşallah ekranın içerisinden...
  3. atilla.mrawen

Ryzen 5 5600&Rx6700 16Gb Ram Nfs Unbound Performans

Nfs Unbound Oyununda Ultra Ayarlarda Aldığım Değer Sizce Nasıl Arkadaşlar
  4. atilla.mrawen

Ryzen 5 5600 & Xfx Rx6700 10Gb Ets 2 Akıcılık Problemi

Beyler selam 16gb ram 2x8 3200mhz ryzen 5 5600 & xfx rx6700 10GB kullanıyorum sanki ets2 de son güncellemeden sonra akıcılık azaldı yani 165hz monitörüm var ve daha önce ets oynarken mouse u hareket ettirince akıcılık hissediliyordu şimdi farkedilir derecede azalma var baktığımda 170 fpslerde...
  5. atilla.mrawen

Asus Vs Gigabyte Isınma Sorunu

Teşekkür ediyorum herşey için sağol Peki abi performansı etkiler mi bu gerçi gigabyte a döndüm 65 i geçmiyor işlemcim asusu sattım ama olsun herşey için teşekkürler
  6. atilla.mrawen

Allah aşkına anlayan kimse yok mu
  7. atilla.mrawen

günlerdir kafamı kurcalayan bir sıkıntı var şimdi ben b450m h kullanıcısıyım ve anakart modelimi yükseltmek istedim asus b550m-e aldım fakat ısınma problemi yaşıyorum asusta boşta 60 oyunda 82 lere kadar çıkıyor ama gigabyte b450 de boşta 47 yük altında 67 dereceye geliyor benim anlamadığım...
  8. atilla.mrawen

Gigabyte B450M-H Vs Asus Tuf Gaming B550M-E

Peki usta voltajı düşürünce işlemcinin performansı düşer mi sırf bu ısınma yüzünden kullanmıyorum asusu gigabyte olanı geri taktım
  9. atilla.mrawen

Benim aklıma asus daha güçlü bir anakart olduğu için acaba işlemciyi tam performansta mı çalıştırıyor diye geldi gigabyte dan daha üstün bir anakart çünkü kafayı yicem aslında performans ve fps olarak fark yok aralarında ama gigabyte 65 dereceyi geçmiyorken Asusun 85 lere çıkması beni çok...
  10. atilla.mrawen

Selam arkadaşlar ben pc hocası taner abinin tebilon ile yaptığı gigabyte b450m h anakartlı ryzen 5 5600 lü xfx rx6700 lü sistemi kullanıyorum geçenlerde anakart modelini yükseltmek istedim ve asus tuf gaming b550m e modelini aldım şimdi asusu kullanırken işlemcim oyunlarda 82 dereceye kadar...
  11. atilla.mrawen

İşlemci Fana Yapışık Çıktı

Ryzen 5 5600 işlemcimin termal macununu yenilemek isterken fanı çektiğimde işlemcide beraberinde yapışık geldi lütfen yardımcı olun herhangi bir sıkıntı yaratır mı bu şuan çalışıyor test ettim ama yuvaya vs zarar vermişmidir normalde işlemciyi yanındaki kol ile kitliyoruz neden böyle oldu acaba...
  12. atilla.mrawen

İşlemci Fanını Sökerken Işlemcide Çıktı Yapışık Şekilde

Ryzen 5 5600 işlemcimin termal macununu yenilemek isterken fanı çektiğimde işlemcide beraberinde yapışık geldi lütfen yardımcı olun herhangi bir sıkıntı yaratır mı bu şuan çalışıyor test ettim ama yuvaya vs zarar vermişmidir normalde işlemciyi yanındaki kol ile kitliyoruz neden böyle oldu acaba...
  13. atilla.mrawen

Gigabyte B450M H Den Asus Tuf Gaming B550M-E Ye Terfi

Beyler bende ryzen 5 5600 işlemci 2x8 16gb 3200mhz ram xfx rx6700 10gb ve gigabyte b450m h var Windows 11 e yükselttim sistemi ve valorant oynamak isterken hata aldım secure boot açmam gerekiyordu açtım ve gigabyte anakartlarda kronik secure boot sonrası siyah ekran hatası varmış bizde...
  14. atilla.mrawen

Anakart İadesi İstiyorum Isınma Problemi Var

Hocam voltaj problemi varmış kronik
  15. atilla.mrawen

Anakart İadesi İstiyorum Isınma Problemi Var

Beyler bende gigabyte b450m h anakart vardı Windows 11 için Secure boot açınca soft brick oldu servise gönderdim bu arada da kartı yenilemek istedim ve asus b450m k 2 modelini aldım geldi kurulumunu yaptım her şeyi tamam ama işlemci boşta 60 derecede Yük altında 80 85 leri görüyor gigabyte...
Geri