AtillaGunnes kullanıcısının son içeriği

1. AtillaGunnes

Virustotal Malicious

Wolfenenstein: The Old Blood oynamak istiyorum ancak oyun 60 fps sabit bu fps kilidini açmak için id5 Tweaker dosyasını indirip dinput8.dll dosyasını oyunun krulu oldğu yere atmam gerekiyor ancak Virus Total Sonucunda SecureAge Malicious buluyor sizce bir sorun olur mu ? VirüsTotal Linki...
  2. AtillaGunnes

Win 10 Format Sonrası Hoparlör Ve Kulaklığı Görmüyor

Öncelikle selamlar dün gece yarısı bilgisayar temizlensin diye sıfırlama kararı aldım direk windows 10 ayarlarından sıfırladım ekran gelince Msi Anakartın Olduğu İçin Msi Center Oto Driver Kurmak İstedi Tamam Dedim Geri Kalan Bir Driverı Kurdum Steam ı indirdim sifu falan indirdim oynarım diye...
  3. AtillaGunnes

PC Hocası Goat V2 Hazır Sistem Sorunu

Kanka eğer driver güncel testlerde sıkıntı yok ise son olarak temiz bir windows kurulum yap eğer bu yaptın gene sıkıntı var vatan ile bir görüş
  4. AtillaGunnes

PC Hocası Goat V2 Hazır Sistem Sorunu

Aynı bilgisayara sahibim bios ve driverlar güncel mi emin ol eğer güncel ise FurMark ve diğer performans testlerini yap benim furmark test sonuçlarım
  5. AtillaGunnes

Windows 10 Hoşgeldiniz Arkaplanı Değişmiyor Yardımm

Bilgisyarı aldığım günden beri böyle her şeyi denedim ancak hala düzelmedi bilgisyarın kilit ekranı arka planını değiştirdim ancak bilgisayarı açtığım veya yeniden başlattım zaman windowsun seçtiği eski arkaplan görünüyor windows + L kısayolu ile kilit ekranında geçtiğimde ise benim seçtiğim...
  6. AtillaGunnes

17.000-20.000 TL PCH Goat V2 Çok Gürültülü Çalışması

Hocam bendeki kablo 3 pinli baya bit kaç kişiyle konuştum 3 pin fan kontrolü olmuyormuş
  7. AtillaGunnes

Hocam bu molex dönültürücden kaç tane almam gerek
  8. AtillaGunnes

Arkadaşlar Sounda PC Hocası Goat V2 Geldi Fan Ayarları Nasıl Olmalı Yardim !!!

Kanka kasa fan ayarı olmuyor vatana gittim adamla konuştuk fan kontrolcüsü takıcaktık ancak fanların ucu kontrolcüye uyumlu değil 4x120 yeni kontolcü dahil fan alman lazım dedi annemle babamda daha fazla masraf yapmayalım dedi şimdilik böyle kullanıyorum telefondan desibel ölçer ile ölçtüm gece...
  9. AtillaGunnes

Yapıcak bir şey yok hocam böyle kullanıcaz
  10. AtillaGunnes

Hocam şimdi vatandan çıktın o kablo anakartın sys kısmına uymuyormuş Bu Fanlar otomatik sürekli 7200 RPM de döner ve normal dedi. Kontölcü alsak da kablo çıkışları uyumsuzmuş . 4x120Mm RGB Kontrolcü dahil fan alırsan takarız dedi onlarda minimum 700 lira Marka Da GameForce Kaliteli Birşey Almak...
  11. AtillaGunnes

Reis kasayı açtım denemek üzereyken annemle babam geldi hiç uğraşma pazartesi götürelim dedi bişe olmasın o kadar para verdik falan konuştular bende ellemedim : /
  12. AtillaGunnes

Böyle diyorlar napcam ya iki dk mutlu olamıyoruz hep bir problem 1696604738 Değil hocam
  13. AtillaGunnes

Doğru kablomu reis 1696604572 Bu arada bu elimdeki kablo takılı ama onun ucu boşta bir yere takılı değil
  14. AtillaGunnes

Reis şuan ben evde değilim eve geç dönücem şu reis için fotoğraf atar mısın ?
Geri