17.000-20.000 TL PCH Goat V2 Çok Gürültülü Çalışması

hakan29

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Reis kasayı açtım denemek üzereyken annemle babam geldi hiç uğraşma pazartesi götürelim dedi bişe olmasın o kadar para verdik falan konuştular bende ellemedim : /
senin sıkıntın basit aslında o fandan giden kabloyu bağlı olduğu yerden çıkarıp anakarttaki sys fan yazan yere takman gerekiyor.Bisey olacak bı mevzu değil ama sen bilirsin tabi gene.Anakartta sysfan yazan yerler fan kontrolcüsü

AtillaGunnes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
senin sıkıntın basit aslında o fandan giden kabloyu bağlı olduğu yerden çıkarıp anakarttaki sys fan yazan yere takman gerekiyor.Bisey olacak bı mevzu değil ama sen bilirsin tabi gene.Anakartta sysfan yazan yerler fan kontrolcüsü

Hocam şimdi vatandan çıktın o kablo anakartın sys kısmına uymuyormuş Bu Fanlar otomatik sürekli 7200 RPM de döner ve normal dedi. Kontölcü alsak da kablo çıkışları uyumsuzmuş . 4x120Mm RGB Kontrolcü dahil fan alırsan takarız dedi onlarda minimum 700 lira Marka Da GameForce Kaliteli Birşey Almak istesek daha da pahalı olucak ve bu GameForce Da büyük ihtimalle performans olarak şuanki fanlardan daga kötü bu yüzden böyle kullanıcam en azından kasa ısınmaz : /

hakan29

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
O kablonun dönüştürücüsü var molex dönüştürücü pahalı bişey de değil hic kullanmadım ama youtube da o dönüştürücü aparatla anakarta baglayanlari gördüm

hakan29

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Hocam bu molex dönültürücden kaç tane almam gerek
2 tane yeter sanırım bı tanesi öndeki fanların kablosu için diğeri de egzoz fanı için 2 tane yeter öndeki 3 lü fanin kablosu tek çıkıştır diye düşünüyorum ama alırken kontrol edip doğru ürünü alman lazım hocam

AtillaGunnes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
2 tane yeter sanırım bı tanesi öndeki fanların kablosu için diğeri de egzoz fanı için 2 tane yeter öndeki 3 lü fanin kablosu tek çıkıştır diye düşünüyorum ama alırken kontrol edip doğru ürünü alman lazım hocam

Hocam bendeki kablo 3 pinli baya bit kaç kişiyle konuştum 3 pin fan kontrolü olmuyormuş

hakan29

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri