B A R O X kullanıcısının son içeriği

1. B A R O X

Bios Tuşu Tuşları....

rkadaslar merhaba bişey soracağım benim masaüstü bilgisayarım var monitör philips 22IV anakartım msi b460 MA pro m.2 bios neye göre tuşu belli oluyor anakarta mı monitöre mi internetten bios açmak için tuşlara bakıyorum ama msi mi phılips e mi bakacam bilemiyorum
  2. B A R O X

Not 11 Pro Global

ben google rehber ve google mesajlardan hiç hoşlanmıyorum ayrıca çok reklam mesajları geliyo
  3. B A R O X

Not 11 Pro Global

Xiaomi Telefonlarda Google Arama ve Mesaj Uygulaması Kaldırma yı deneyen oldu mu arkadaşlar
  4. B A R O X

Deprem

arkadaşlar burda bu konu biraz fransız kalabilir bazılarına maddi olarak elinizden ne gelse 10-50-100 fark etmez bağış yapın benim evim çok şükür sağlam sıcak yatğımdayım ben o acıyı yaşamadım evimin yıkıldığını görmedim de ama twitter e girince o insanları görünce utanıyor ister istemez...
  5. B A R O X

iPhone 14 Pro Max almaya değer mi?

not 7 bende de var donuyor arada 4 yıldan sonra kullanılmıyor android
  6. B A R O X

Çözüldü HDD ve M.2 SSD takılınca HDD çalışmıyor

bende de oldu :) ne yaptım ne ettim düzelmedi format attım
  7. B A R O X

disk tek parça olmuyor

mrb arkadaşlar normalde çok basit bir işlem ama bu disk bir türlü tek parça olmuyor bütün YouTube videolarına baktım yine aynı boyut düşük olduğunu söylüyor her iki birime isim vermeye çalışınca maksimum 290 gb olarak ayarlanıyor 1673197647
  8. B A R O X

Hem NVIDIA Hem de AMD'nin Çift GPU'lu Modelleri Hangisidir?

Hem NVIDIA hem de AMD'nin en son çıkardığı çift GPU'lu ekran kartı modelleri hangisidir?
  9. B A R O X

döngü

kayıt defterini biliyorum işte bende ordan girdim user Microsoft windows en sonda run diye bi klasöre girdim o sitenin linki vardı sildim yine geldi ayrıca internet üzerinden bi program indirdim adını unuttum kayıt defterindeki dosyaları oda siliyor onuda sildim yine geldi en son...
  10. B A R O X

F/P taşınabilir harddsik 1 TB önerisi.

yok taşınabilir 1669362443 taşınabilir düzelttim 1669362485 teşekkürler güzel duruyor 1669362537 taşınabilir açıklamayı düzelttim
  11. B A R O X

döngü

zaten o virüsü cmd ile sızdırmıştılar baslığı cmd exe ile başlıyordu bu dediğiniz klasöre nasıl ulaşırım onu anlamadım çünkü bu çok işime yarayacak kayıt defterinden sildim yine olmamıştı sizin dediğiniz şeye yabancı kaldım
  12. B A R O X

fikri olan belirtsin arkadaşlar.
  13. B A R O X

Ram tavsiyesi

ben ikinci el 600 tl ye cl16 Kingston 2666 mhz 2x8 Gb ram almıştım yaklaşık 2 yıl oldu memnunum
  14. B A R O X

arkadaşıma 1Tb harici harddisk alacağım hem fiyat hem kalite olarak öneriniz var mı ? o aliexprese bak dedi ama ben kesinlikle önyargılıyım bu tür malzemelerde bu siteye karşı:) ç
  15. B A R O X

döngü

registry girdisi ne bilmiyorum ben pc ye format attım :)
Geri