b1skyy kullanıcısının son içeriği

1. b1skyy

Oyuna Geçince Gelen Cızırtı Sesi

https://www.akakce.com/power-supply/en-ucuz-bitfenix-600w-bp-bp600alnn-9r-bpa-series-80-guc-kaynagi-fiyati,207765095.html Aldığım hazır sistemle beraber geldi.
  2. b1skyy

Kasadan Gelen Ses

Bu sesin kaynağı ne olabilir? Fanlardan gelmiyor. Hepsini tek tek durdurup dinledim.
  3. b1skyy

Ses fanlardan da gelmiyor. Hepsini tek tek durdurup dinledim. 1696630680 Ne yapacağım?
  4. b1skyy

Ekteki videoda sesi fullerseniz çok net duyuluyor. Oyuna Alt tab ile geçtiğim zaman kasadan cızırtı sesi geliyor. M2 ssd kullanıyorum. Ses harddiskten gelmiyor. Sadece oyuna geçince geliyor
  5. b1skyy

Bilgisayar 64 Hz Veriyor

Bir başka forumda da yazdığım gibi. Kablon desteklemiyor.
  6. b1skyy

Antivirüs Programı Önerisi

AVG öneririm. arada bir ufak pop-up yapması dışında gayet güzel. Ücretsiz.
  7. b1skyy

Soru Bu Klavye Nasıl

Kaliteli bir switch bekleme hocam. Yay sesine razıysan buyur al bu fiyata pek seçenek yok gibi
  8. b1skyy

Soru Internetten Switch Almak Istiyorum

Sarı sitede Ümraniye tarafında 500TLye Gateron Milky Yellow satan bir eleman var. Klavyen uyumluysa öneririm ben aldım kullanıyorum memnunum. Bu da kendi çektiğim video :
  9. b1skyy

Yeni aldığım RAM Laptopumla uyumlu mu?

Laptopuma RAM bellek aldım model isimleri aynı ama C8FR ve C8FP diye ayrı yazılmış. Bu neyi ifade ediyor? Sorunsuz kullanabilirmiyim?
  10. b1skyy

15.999 Casper Excalibur G770 Laptop iyimi ?

Merhaba. Ürünü satın aldım. Forza Horizon 4 1080p ve tüm grafikler en yüksek düzeyde 60-70 FPS değerleri aldım. (16 gb ram olsaydı daha yüksek olurdu diye düşünüyorum.) 30 dakika boyunca oynadıktan sonra CPU en fazla 74, GPU en fazla 76 dereceye çıktı. Bilginize.
  11. b1skyy

merhaba ürünü satın aldım metal kasaya sahip ve malzeme kalitesi şimdilik iyi duruyor.
  12. b1skyy

Laptop Ram CL değeri

Laptopuma 8gb ram ilave etmek istiyorum. Bu görsele bakarak ramin CL değerini öğrenebilirmiyim? Ayrıca ram 1600 mhzde mi çalışıyor?
  13. b1skyy

Mağazada incelediğimde arkasında geniş bir ızgara gördüm. Kaliteli bir soğutucu da alacağım.
  14. b1skyy

https://www.epey.com/laptop/casper-excalibur-g770-1140-8vj0t-b.html Bu laptop Teknosa'da 15.999 TL'ye düşmüş. Yarın almayı düşünüyorum sizce değer mi?
  15. b1skyy

15.000-20.000 TL arası laptop

Ekran kartı 3050 civarında ve görüntü kalitesi iyi laptop önerileriniz nelerdir?
Geri