bado kullanıcısının son içeriği

1. bado

Razer Kai̇ra Pro İle Kai̇ra Modeli̇ni̇n Arasindaki̇ Fark Nedi̇r Parasina Değer Mi̇

Merhaba arkadaşlar, Bir kulaklık arayışı içindeyim ve biraz araştırma yaptıktan sonra, gözüme çarpan iki model var: RAZER Kaira Pro ve RAZER Kaira. Bu iki model arasında kararsız kaldım. Bildiğim kadarıyla Pro modeli PlayStation lisansına sahip, mikrofonu çıkarılabilir ve RGB aydınlatmaya...
  2. bado

Logi̇tech G413 Carbon Tuş Basmama Sorunu

Selamlar arkadaşlar, Logitech g413 sahibiyim ve bir kaç aydır bazı tuşlarda özellikle sağ numara ve yön tuşlarında, algılamama sorunu veya 3 kere aynı anda algılama gibi sorunlar yaşıyorum. klavye bildiğiniz üzere optik anahtarlara sahip, sizce buna neden olan durum ne olabilir, temizleme...
  3. bado

Sapphire RX 580 8Gb Görüntü Gelmiyor.

Eski kartla görüntü geliyor mu
  4. bado

Cs 2 Kasma Ve Drop Gi̇ri̇yor

Ben sırf CS2 için seçkin hesap almıştım, bu seferde rankı açık olanlara vermişler. Bahtım kara
  5. bado

Askerlik Hakkında Bilgi

Manisa merkez komando mu
  6. bado

Soru Gtx 1650 Freesync Destekler Mi?

İkisi arasındaki cevabım Samsung olur, fakat 1k daha çıkarsan 144hz 1ms ve asansör ayağa sahip olan bu Samsung monitörü tercih edebilirsin https://www.tekramarket.com/urun-detay/CMONSAM240LED0DUZ012?ref=akakce&v=1.25.1
  7. bado

Anlatıyorum, Freesync zaten AMD'ye ait bir teknoloji GTX 1650'nin tam olarak desteklemesi mümkün değil çünkü keza Nvidia'nın kendi teknolojisi G-sync var. Şimdi, senin Freesync'i düşmen saçma zaten, sende G-sync var. bu işin monitör tarafı var, çoğu G-SYNC olan monitörler hem Freesync'i...
  8. bado

GTX 1650 Freesync ve G-sync'i destekliyor, premium için hatırlamıyorum ama DP port'u ile kullanmak zorunlu olabilir
  9. bado

Bilgisayara Virüs Bulaştı

Anti virüs yazılımları genelde iş başlamadan virüsün ilk anını yakalamakta iyi çalışıyorlar, dosyalara sızmış veye iyi çalışan bazı virüsleri silmekte zorlanıyorlar. Bu yüzden en sağlamı temiz kurulum ile format atmak
  10. bado

Soru Realme C55 Alınır Mı?

Samsung A23 kullanıyorum,hiç oyun oynamam ama diğer işlemler için çok yoğun bir kullanıma sahibim, cihaz gık demedi. Demem şu C55 A23'den saf kas gücü ve kamera açısından daha iyi,bu yüzden günlük kullanım için gayet yeterli olabileceğini düşünüyorum.
  11. bado

Kurulu Uygulamalarda Gözüken Eski Microsoft Visual C++ Sürümlerini Kaldırmam Sorun Yaratır Mı

Anladım Teşekkür ederim, o zaman katlanıcaz.
  12. bado

Kurulu Uygulamalarda Gözüken Eski Microsoft Visual C++ Sürümlerini Kaldırmam Sorun Yaratır Mı

Bilgisayarımda kullanmadığım uygulamaları silmeyi tercih ediyorum, bu bana neyin yüklü olup olmadığı konusunda daha hızlı yardımcı oluyor. Bir tık düzen sevdamda var, Gerçekte'de düzenli bir biriyim. :D
  13. bado

Şu görüntüye bakar mısınız çok şekilsiz ve hoş durmuyor, eski sürümleri kaldırabilir miyim 1693440040 Yani anlayabiliyorum, yüklenen oyunlardan dolayı steam'in kendisi kuruyor ama aynı yıla ait sürümden iki veya üç adet var, biri olsa yetmiyor mu ki buna
  14. bado

Yardım Valorant Isınma

53-60 gibi dereceler yüksek dereceler değil ki, forumdaki çoğu kişinin minimum sıcaklık değerleridir bu değerler belki de.
  15. bado

Yanık Kokusu Gelen Anakartın Ethernet Portu Çalışmıyor

öncesinde o anakartı kullanmaya devam etmeden önce bir teknik servise kartın bu şekilde kullanıp kulanamayacağını sor bence
Geri