Bahadır Arda Bayır kullanıcısının son içeriği

1. B

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege sistemim iyi olmasına rağmen FPS sorunu

Merhaba, başlıkta da gördüğünüz üzere Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununda sistemim iyi olmasına rağmen FPS sorunu yaşıyorum. Dün sabah saatlerinde sorunsuz bir şekilde FPS'im yüksekken oynuyordum. Ancak dün akşam ve bu sabah girdiğim maçlarda FPS'im maksimum 50'yi görüyor. Oyun içinde FPS...
  2. B

Klavyede sadece oyunlarda bazen bastığım tuşu algılamıyor.

Evet hocam muhtemelen yok. Başka bir sebepten olmuş olabilir mi? Eğer öyleyse o sebep nedir? Teşekkürler :)
  3. B

Bildiğim kadarıyla mevcut değil. Mevcutsada ben bilmiyorum. Nereden bakıyoruz? Kusura bakmayın bu tür konularda pek bilgim yokta :D
  4. B

Merhaba, yeni bir blue switch mekanik klavye aldım ancak şöyle bir sorun var: Sadece oyun oynarken, örneğin Valorant'ta D ve A tuşlarına sürekli basarak rakibe peek attığım zaman bunu yaparken bir süre sonra ikisinden birisi basmıyor ve karakterim olduğu yerde duruyor.Aynı şekilde örneğin...
  5. B

Çözüldü Görev Yöneticisinde Birden Fazla ''Bir Uygulama Seçin'' Seçeneği Var

Hocam virüs taraması yaptım ancak hiçbir şey bulunamadı. Sağ tıklayıp dosya konumuna bakıncada bilmediğim garip ismi olan bir sürü dosya çıktı. Birde bilgisayarda son zamanlarda birden fazla sorunla karşılaşıyordum muhtemelen virüs bulaşmıştı, zaten format atmayı düşünüyordum format attım sorun...
  6. B

Yanıtlarınız için çok teşekkürler. Peki bir şey daha soracağım: Format atsam bu sorun düzelir mi?
  7. B

Merhaba Dostlar, Başlıkta ve ekran görüntüsünde belirttiğim gibi görev yöneticisinde ek olarak steam, discord ve opera dışında bir program açık olmamasına rağmen garip bir şekilde bir sürü "bir uygulama seçin" seçeneği var. Ne yapmam lazım? Bu normal midir? Yardımınız için şimdiden...
Geri