Bartuu- kullanıcısının son içeriği

1. Bartuu-

Yardım Msi Pro B650-P Wi-Fi Anakart Kaç Mhz Destekliyor

Umarım sorun çıkmaz bir tek egzoz fan aldım onu bekliyorum.
  2. Bartuu-

i İade ile uğraşmak istemiyorum şimdilik gayet iyi çalışıyor xmp ramlerin sorun çıkarcağını sanmıyorum ben 1701084940 Başta 4800MHz başlamıştı XMP ile 6000Mhz yaptım dediğim gibi ilk başta 1-2 dakikada açılıyordu bu sabah biosdan memory context restore enable yapınca ilk kapa aç yaptığımda 20...
  3. Bartuu-

Dün pc topladım kendim expo ram yerine intel xmp rami almışım bu sorun çıkartır mı bilmiyorum ama açılış süresi çok geçti hatta bir kere hiç açılmamıştı cmos bastım açıldı biosdan memory context restore enable yaptım ilk deneyişimde açılış süresi 20saniye sürdü Tabi pc kurunca ilk işim bios...
  4. Bartuu-

Yardım Yeni Topladığım Am5 Birkaç Sorum Var

Merhaba AM5 sistem topladım ve kurulumunu kendim yaptım ilk defa kendim toplamış oldum PC gayet normal açılıyor ama yavaş açılıyordu BIOS kısmından Memory context restore ve Power down modunu "enable" yaptım açılış hızı kesinlikle fark etti. NZXT H5 Elite almıştım ve kasadan egzoz fan çıkmadı...
  5. Bartuu-

Yardım Nzxt H5 Elite Egzoz Fan Önerisi

NZXT H5 Elite kasa aldım egzoz fanı yoktu fan kontrolcüsünde 1 tane boş yer kaldı ve egzoz fanını da ARGB almak istiyorum ve yine NZXT markasından baktığımda NZXT F120 RGB DUO RF-D12SF-B1 12 cm Kasa Fanı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (yurt dışından geleceğini söylüyor)...
  6. Bartuu-

Yardım Nzxt H5 Elite Için 12Mm Fan Önerisi

H5 Elite kasa alacağım ve içinden egzoz fan çıkmıyormuş üst tarafa 240mmlik sıvı soğutma kullanacağım fakat NZXT tek fanlı kasa fanı çok pahalıya satılıyor, kasaya uygun önerebileceğiniz egzoz fanı var mıdır? NZXT Aer RGB 2 RF-AP120-FP 12cm Kasa Fanı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En...
  7. Bartuu-

Yardım RTX 4070 Sistem Toplama Tavsiyesi

sarı sitede de sıfır kapalı ürün satıyorlar zaten garantili faturalı demişler hazır sistemin yanında gelmiş olup hiç açılmamış deniyor.
  8. Bartuu-

parçalar arasında uyumsuzluk yok değil mi birde ekran kartını ucuza getirmek için yüz yüze görüşmem mi mantıklı direkt internetten mi alayim?
  9. Bartuu-

-Önerdiğiniz işlemci daha pahalı R7 7700X bana yeter şimdilik -SSD ise Kingston okuma yazması 7300/7000 o yüzden onu seçtim -Ramler ise yurt dışı 3600tl civarı tutuyor ve ürünü tahmini teslim aralıkta gösteriyor -Galax ile Gigabyte arasında kalmıştım zaten ve gözüme Gigabyte modelinin hem kasama...
  10. Bartuu-

Geçenlerde sistem toplamak için parçaları atmıştım şimdi ise parçaları değiştirdim ve artık alınmaya hazır hale geldiğini düşünüyorum fakat son kez sizlere sormak istiyorum bu seçtiğim parçalar iyi midir? Parçalar: Anakart...
  11. Bartuu-

PC toplayacağım ve bu anakartın kendi sitesine bakınca RAM desteklediği hız OC ile 7200MHz gösterirken başka satış sitelerinde 6600MHz gösteriyor hangisi doğru bunların çünkü ona göre 7200MHz'lik RAM almayı planlıyorum 6600MHz'lik RAM ile arasında 100-200TL civarı fark var. Anakart: PRO B650-P...
  12. Bartuu-

Soru Nzxt H5 Elite Ile 3 Fanlı RTX 4070 Uyumlu Mu?

Herkese merhaba, PC toplayacağım NZXT kasa ve soğutucu almak istiyorum H7 serisi çok büyük geliyor bana bu yüzden H5 Elite serisine bakıyorum ve ekran kartı 3 fanlı Zotac'ya da Gigabyte 4070 düşünüyorum. Ekran kartının 3 fanlı olması kasaya sığmada sorun yaratır mı? Sıvı soğutma takmadan sanırım...
  13. Bartuu-

45.000-60.000 TL RTX 4070 Ddr5 Sistem Toplama Tavsiyesi

Ramleri RGB almak istiyorum, şimdilik 16GB alıp sonra yine ayni ramleri alarak 8x4 düşünüyorum. NZXT evet pahalı ama gözüme çok hoş geliyor ürünleri. Dediğim gibi değiştirilebilmesi zor olan parçaları kaliteli seçmek istedim. 1700391979 birisi bana R7 7800x3D önermişti fakat çok ısınıyor diye...
  14. Bartuu-

45.000-60.000 TL RTX 4070 Ddr5 Sistem Toplama Tavsiyesi

Herkese merhaba, elimdeki laptopu satıp hem oyun hem de işim gereği ileriye dönük PC toplamak istiyorum. Kafamda topladığım PC şu anda 50k civarında, haftaya ise Kara Cuma indirimleri olduğunu düşünürsek toplayacağım parçaların fiyatı biraz daha düşebilir diye düşünüyorum. Maliyetten kısmak için...
Geri