Batua69 kullanıcısının son içeriği

1. Batua69

Ekranımda Oluşan Garip Sorun

Maalesef böyle bir imkanım yok. Windows 11'e geçiceğim bir süreliğine gene olmazsa monitörü garantiye vereceğim. Başka çarem kalmadı..
  2. Batua69

Hocam zaten dediğiniz şeyleri yaptım gene olmadı internette bir tek şu saçma sorunun çözümü yok.
  3. Batua69

Öncelikle merhaba, nedenini bir türlü anlayamadığım bir sorunum var ekranla ilgili. Tarayıcı da gezinirken vs. ekranda saliselik siyah renkte gitgeller oluyor. Tam olarak ne deniyor bilmiyorum aşağıya video koyacağım zaten yazı ile anlatamam ben bu durumu çünkü. Oyunlarda çok nadir oluyor bu...
  4. Batua69

Xbox 9.Nesil Gamepad Için Bu Type C Kablosu Uygun Mudur?

https://www.teknostore.com/ugreen-orgulu-usb-type-c-sarj-ve-data-kablosu-siyah-1-5-metre-501 Bu kablo ile kullanabilir miyim ? Yanlışta almak istemiyorum, uyumlu mudur acaba?
  5. Batua69

Öneri Max 14K Hazır Veya Toplama Sistem Önerisi

Bütçene bağlı dostum . +900 tl fark ile eklenir bence. Ama arkadaşın dediği gibi intel alman daha iyi olur. Ben de yakın zamanda aldım memnunum performansından intelin.
  6. Batua69

Fırsat Steam Oyun İndi̇ri̇mi̇ , Assasi̇ng ,Metro ,Watch

Olabilir hocam zaten yakında epic games veya amazon ücretsiz verir diğer 2 oyunu verdikleri gibi
  7. Batua69

Öneri Max 14K Hazır Veya Toplama Sistem Önerisi

amd alacaksan işlemciyi mutlaka 5600 yap intel alacaksan i5-12400f
  8. Batua69

Fırsat Steam Oyun İndi̇ri̇mi̇ , Assasi̇ng ,Metro ,Watch

Metro serisi zamlanmamışken alın, en az 500 tl olacak.
  9. Batua69

Soru Fiyatına Değerimi?

Ben de var henüz kullanmadım ancak 270 hz için dp kablosu alman gerekiyor. İçinden çıkmıyormuş çünkü. Fiyatına değer bence ama şunu da alabilirsin ; sağlam monitördür https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-245-vg259qm-280hz-1ms-2xhdmi-dp-hdr400-g-sync-fhd-fast-ips-gaming-monitor_u10591
  10. Batua69

Önemli Duyuru PCH Forum Rozetler Hayırlı Olsun [Ana Konu]

Rozet tasarımları çok hoş görünüyor elinize sağlık
  11. Batua69

Bu Sistem Parasına Değer Mi

Yok gamebooster değil, asus rog strix xg249cm modelini almıştım 1 ay önce gaming gen'den
  12. Batua69

Bu Sistem Parasına Değer Mi

https://www.gaming.gen.tr/urun/113291/annadeniz-chat-intel-i3-12100f-asus-geforce-dual-rtx-3060-v2-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/?wccps_c0&wccps_c1=203604&wccps_c2=144187&wccps_c3&wccps_c4=146068&wccps_c5=90404&wccps_c6=149292&wccps_c7=150086&wccps_c8=216717&wccps_c9=216708&wcc...
  13. Batua69

Soru PC Hocası Youtube Son Videodaki Sistem Alınır Mı?

Hocam o zaman inanın bana gerek yok o kadar para harcamaya. 4070Ti'lık bir sistem de her türlü işinizi görür hem de uzun ömürlü gider. Bu kartlar son seviye teknoloji ile donatıldı unutmayın. Ayrıca sürekli teknoloji geliştiği için bu kartın fiyatına bi kaç yıl sonra daha iyi modeli çıkacak.
  14. Batua69

Soru PC Hocası Youtube Son Videodaki Sistem Alınır Mı?

Hocam ha 4080 almışsın ha 4090. Ultra zenginsen zaten düşünmeden al da hani elinde biraz bırakıp 5000 serisine de biriktirebilirsin.
  15. Batua69

Öneri Xbox Game Pass Oyun Öneri̇si̇

Bana göre her oyuncunun oynaması gereken oyunlardan bazıları Hollow Knight ve Ori serisi, xbox gamepass içerisinde var. Steam'den 21 TL'ye project zomboid alabilirsin henüz erken erişimde ama arkadaşlarla çok sarar diye düşünüyorum. Back 4 blood var gamepass'ten oynayabileceğin co op olarak.
Geri