bbcruelty kullanıcısının son içeriği

1. B

Pc de fps gereksiz düşük?

ölçü almaya calısacagım beni bu durumdan kurtarsın da hangisi oluyorsa olsun
  2. B

ayrıca ekran kartının üstündeki o çipimsi şey nedir bilginiz varmı o kare alan
  3. B

teşekkürler en kısa zamanda alıp kullanacağım.
  4. B

gercekten işime yarayacak olması gereken ısıya düşürecek 1k ya kadar bi fan cok iyi olur, bir de normalde kac fps almam gerekiyor ortalama sizce normal değerlerde?
  5. B

sıvı sogutuculu bi fan alacagım ama ne kadar fps yani performans almam gerektiğini bilmediğimden fanı çözsem ne kadar etki edecegiini bilmiyorum
  6. B

en kartı düşük 30 40 onda probşem yok macun hakkında hic bi bilgim yok nedir ne değildir nası kullanılır onu bilmiyorum
  7. B

fan cok dandik intelin en baba 150 liralıj olanlarındandır termal macun hakkında hic bi bilgim yok nedir nası kullanılır pcyi 2 gün önce arkadaşımdan aldım kasa mesh evet
  8. B

herkese iyi günler, rx590 16gb ram i7 3. nesil işlemcili bi pcye sahibim, fakat gtx 1660 super 16 gb ram ryzen 5 3600 gibi bir sistem ile fps karşılaştırdıgımız da minecraft gibi bir oyunda 200 fps diğer sistemde ise 1k fps gördü, pcde fanım bozuldugundan yerine idarelik fan takılı yaklaşık...
Geri