bboyslar1 kullanıcısının son içeriği

1. B

2 Usb Belleğin 1 Tanesi Aynı Slotta Çalışmıyor

Şöyle özetliyim, 2 adet USB bellek var, birisi eski model birisi yeni model, BIOS güncellemek için BIOS Port'una takmam gerekiyor. Eski olanı okuyor ama, 3.1 veya 3.2 olmadığı için hata veriyor, yeni olanı BIOS port hariç her yerde okuyor işin içinden çıkamadım çok saçma, iki USB'yi de FAT32...
  2. B

Sıvı Soğutma Fanları Başta Dönüyor Sonra Dönmüyor

Biostan full speed yapıyorum, hemen dönmeye başlıyor 20 30 saniye sonra duruyor nasıl çözücem bunu
  3. B

İşlemcim Boşta 54 55 Derece

O zaman cpu opt dekini söküp sys fana takıyorum
  4. B

Anakartt hangi bölüme takayım 2 tane kablo var 1 tanesi 3 girişli 1 tanesi 4, 4 tane daha var onları da kasanı arkasında birleştirdim
  5. B

3 girişli olanı cpu fan, 4 girişli olanı cpu opt taktım çünkü 3 girişli olanı optye takarsam sıcaklık 100 dereceyi geçiyo3
  6. B

Master gel pro v2 vatandan aldım,tam oturttum çünkü eşit şartlarda vidaları dibine kadar sıktım
  7. B

BIOS ekranında 33'e kadar düşüyor PC'yi açınca 55'e kadar yükseliyor, CPU kullanımı %2-5 falan. b Belki işlemci macununda bir problem vardır diye düşündüm, macun yeniledim gayet de temiz sürdüm. Yine aynı? Ryzen 5 5600X. H100 iCUE 240 mm RGB. FX 6700 XT MSI Mech 2X. 8x2 Goodram 3600MHz 11CL...
  8. B

PC Sürekli Bios Açıyor

Onları da denedim 20 dakika kadar bekledim bios pilini tekrar taktım
  9. B

Bios Update Hatası Ve PC Açılışta Sürekli Açılıyor

Bios update yapmaya çalışıyorum, invaild bios image hatası veriyor, Anakartım Gigabyte b550 Gaming x v2 rev 1.4 (kutusunda,ve anakartta yazyor onayladım) bütün sürümleri denedim, hepsinde hata veriyor. (USB FAT32) yaptım, her şey tamam yine de hata veriyor. Shift tuşuna basılı tutup PCyi...
  10. B

PC Sürekli Bios Açıyor

Hepsini yaptım her şeyi yaptım vallahi delircem
  11. B

PC Sürekli Bios Açıyor

Olmuyor her şeyi denedim Değiştiriliyor, bütün seçenekleri denedim, bios update bile yapmıyor, invaild bios image diyor
  12. B

PC Sürekli Bios Açıyor

Gigabyte b550 gaming x v2 Ryzen 5 5600x High performance 600w spu İcue h100 rgb Fx 6700 xt msi mech 2x 8x2 goodram 3600 1701540214 Bilgisayarım format aşamasında böyle oldu sonra sürekli biosa atmaya başladı 1701540234 Hayır yok, f12 tuşuna basıp boot menü bile giremiyorum açmıyor direkt bios...
  13. B

PC Sürekli Bios Açıyor

Denedim olmadı bakın
  14. B

PC Sürekli Bios Açıyor

Hocam söylüyorum ya, hiçbir şey yapmıyorum. Pcyi açma tuşuna basıyorum direkt biosa giriyor
  15. B

PC Sürekli Bios Açıyor

Sorun bios, bios ekranına atıyor ne yaparsam yapayım
Geri