Berkees kullanıcısının son içeriği

1. Berkees

Hyper X Cloud 2 Ses Kartı Kullanılmalı Mı ?

Tamamdır hocam teşekkür ederim
  2. Berkees

Anladım dostum peki hangisini önerirsin harici ses kartımı yoksa anakartın ses kartımı
  3. Berkees

Arkadaşlar merhaba hyperx cloud 2 kulaklığım var usb li ses kartını takınca ses oyunlarda boğuklaşıyor gibi ayrıca ses kartını takınca 16bit 44000 hz ye kadar seçebiliyorum asusun y kablosuyla jak girişinden bağlayınca da 2 kanal 24bit 192000 hz studyo kalitesinde alıyorum sizce hangisini...
  4. Berkees

Kulaklık önerisi

Hocam şöyle bişey var benim kasada type c yok kulaklığın dönüştürücüsünü kullansam kesinti vb şeyler olur mu yoksa bi bluetooth adaptör alıp Bluetooth ile mi bağlayayım
  5. Berkees

Kulaklık önerisi

Teşekkür ederim bakacağım
  6. Berkees

Kulaklık önerisi

Selamın aleyküm maksimum 3 bin tl ye kablosuz kulaklık arayışı içindeyim mikrofonu iyi olan kulaklık önerebilirmisiniz steelseries olursa çok iyi olur
  7. Berkees

Abi konuya 2 görsel daha ekledim bi bakabilirmisiniz çok oldum biraz ama 😅

Abi konuya 2 görsel daha ekledim bi bakabilirmisiniz çok oldum biraz ama 😅
  8. Berkees

Virüs mü ?

Hocam bide şöyle bişey var formatı attıktan sonra böyle oldu önceden sadece ssd adı yazıyordu şimdi parantez içinde de yazıyor 1672955078 Böyle bişey var dosya taramasında
  9. Berkees

Virüs mü ?

Taradım hocam bişey bulunmadı, bu yeterlimidir pc de baya alım satım falan yapıyorum sıkıntı olur mu güvenebilirmiyim bu sonuca. Bilinmeyen hesap halen duruyor yerel disk c de güvenlik bölümünde ama kullanıcılara girince sadece ben gözüküyorum
  10. Berkees

Virüs mü ?

İndirip sonuçları paylaşıyorum hocam
  11. Berkees

Virüs mü ?

Bu virüs mü arkadaşlar cheat engineyi gezginlerden offline bi oyunda para hilesi için indirmiştim ondan sonra bu geldi format attım fakat gitmedi format usbsini virüslü pc den hazırladığım için gitmemiş olabilir mi ?
  12. Berkees

Hangi driverları güncellemeliyim ?

Anlamadım hocam sadece windowsu güncellesem yeterlimi
  13. Berkees

Hangi driverları güncellemeliyim ?

Arkadaşlar merhaba yeni bi sistem topladım hangi driverleri güncellemem lazım Bios Chipset Ekran kartı (RTX 3050 OC 8GB) Bunlar harici başka bişey güncellemem gerekiyor mu yardımcı olursanız çok makbule geçer 😅
Geri