bioem kullanıcısının son içeriği

1. B

35.000-45.000 TL Son 3 Gün Acil Yardım

önerebileceğin bir sistem var mı?
  2. B

35.000-45.000 TL Son 3 Gün Acil Yardım

Elimde msi 750 gf 80gold psu ve nvme MSİ M390 500GB var Toplama pc almak istiyorum ne alsam kararsızım -İşlemci konusunda intel mi AMD mi? 1-rtx 4070 12gb 192bit 2-rx 7800xt 16gb 256bit Bu iki ekran kartı arasında kaldım hangisi almak daha mantıklı DDR5 16 GB Ram olması yeterli şimdilik...
  3. B

35.000-45.000 TL 35K Ve 40K PC Tavsi̇yesi̇

Ekran Kartı gncelleme yaparım sadece satmam hocam. Ddr4 vs ddr5 çok şey farkeder mi mümkünse ddr5 2x8 yapalım ihtiyaç duyarsam daha sonra +1 ilave yapabilirim yardım için teşekkürler
  4. B

İntel ve invidia daha mantıklı geliyor.Amd watman vb gibi sorunlarla uğraşmak istemiyorum Toplama veya bu bütçeye hazır mantıklı bir pc ve mümkün olduğunca en iyisi olmalı sürekli pc al sat yapan birisi değilim Şu an monitör Dell u2311h 1703337905 Şu an ki pc toplama ne gibi sıkıntı...
  5. B

Merhaba pc toplamak istiyorum ve ne yapmak istediğime bir türlü karar veremedim. Elimde msi 750 gf 80gold psu ve nvme MSİ M390 500GB var bunu C olarak kullanmak ve bir nvme daha alıp onu da D sürücüsü olarak kullanmak istiyorum.RGB olayına takılmıyorum.Yardımlarınız için teşekkürler.Bu arada...
  6. B

Öneri PC Toplkamada Aşırı Kararsızım Yardıma Ihtiyacım Var

Kardeşim senin sözünü ettiğin 3070ti hangi marka hangi marka hangi modeli onu öner ki ona bakıp ona göre hareket edelim
  7. B

3060 ti gaming x sormuştum diğerleri boşver 3060 ti gaming x alınır mı dolar : 19.27x 470 =9.056,9 tr min fiyatı bu başka bulamadım arada 5200 tl fark var https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-rtx-3060-ti-gaming-x-lhr-8gb-gddr6-256bit-nvidia-ekran-karti.html önerebileceğin daha...
  8. B

bu fiyatlar nasıl 3060ti gaming x 8g lhr alınır mı.Birde 3070 ti parasına 4070ti kartlardan bahsetmiştin onlar hangileri yardımcı olursan sevinirim diyelim ki 3060 ti aldım ona göre ilşlemci ve anakart bakıcam
  9. B

kardeşimin ırak seyahati var 3 haftalık ordan almayı düşünüyorum önerebileceğin mantıklı 4070 ti kartlar hangileri bu kartları almak mantıklıysa ben duruma göre işlemciyi İ5 13600K yapabilirim bütçe olarak kesin fikrim yok onunla grüştükten sonra fiyat olarak duruma göre alt üst yapıcam...
  10. B

merhaba arkadaşlar oyun ve film izlemek için pc toplamak istiyorum intel mi amd mi kararsızım.Ama aklımda sürekli intel var anakartı,ekran kartı,ram ve işlemci yurt dışından almayı düşünüyrum.Şu an için ekran kartı olarak 3070ti almak halen mantıklı mı?Elimizde msi 750 gf 80gold psu var...
  11. B

Öneri Iş Amaçlı Kullanılacak Laptop Öneri

Arkadaşlar arkadaşım için genelde iş amaçlı kullanılacak laptop arıyoruz aklımızda iki model var.Arada film ve oyun oynayabileceğim bir laptop olsun istiyoruz. MSİ ve HUAWEİ arasında kaldık - Msı modern 14 B11 mol-671xtr - İkinci el olarak 1 yıl garantili msi var 9000 tl fiyat verdiler -...
  12. B

Yardım PC Hata Kayıt Programı

teşekkürler
  13. B

Yardım PC Hata Kayıt Programı

Hocam pc kullanırken oyun oynarken veya nette gezxerken vs. pc ekran görüntü gitmesi veya resetlemesi vb. durumlarda sorunları kayıt altında tutan bir program var mı pc tekrar açtığımda bana bu soruınları kodlarla veya kısa tanımlama tarzında sorunları bildirebilecek uygulama program mevcut mu?
  14. B

ekran kartı termal pad önerisi?

Tanıdık bilindik kimse yok yakınımda hocam ama daha öncesinde laptop fanları vb dağıtıp toplamışlığım var bu arada bu ekran kartı aşırı yük altında sıcaklığı kaç olmalı
  15. B

ekran kartı termal pad önerisi?

Arkadaşlar EVGA GTX 970 ekran kartının termal macunu yenileyip pad değiştirmek istiyorum.Ama daha önce hiç ekran kartı açıp temizlemedim onun için nasıl kaç 1-1.5mm pad almalıyım ısı iletkenliği nasıl olmalı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.Bildiğiniz kulklandığınız kaliteli bir marka...
Geri