Bluewon kullanıcısının son içeriği

1. Bluewon

Tpm 2.0 Açamiyorum.

Benim gigabyte a520m k v2 anakartım var. Tpm'i açtığımda f10+enter yapıp kaydediyorum sonra tekrar biosa giriyorum tpm açılmamış yaptığım ayar kayıt olmuyor bunu nasıl düzeltirim bilen var mı arkadaşlar Bios falanda güncel bi türlü çaresini bulamadım sizden yardım bekliyorum...
  2. Bluewon

Rdr 2 Oyundan Atıyor

PCHocası forum ahalisi herkese SA, Ben geçenlerde epic'de indirim varken rdr2 aldım oyundaki sıkıntımda şudur oyuna giriyorum story moda basıyorum sonra slaytlar dönmeye başlıyor ve sağ altta altı patlar simgesi çıkınca oyundan atıyor her yerde araştırdım bu sorunu ama bi cevap alamadım her...
  3. Bluewon

Asus P5G41T-M Lx Ana Kart

Ekran kartı sadece jedi fallenda %0'a düşüyor anlık fpsde 5 e düşüyor 1 snlik ama akıcı 44 55 arası gidiyor
  4. Bluewon

İşlemcim 62 65 derecede çalışıyor ekran kartımı biraz zorladım 52 derecenin üstüne çıkmıyor
  5. Bluewon

Başka bi forumda bana işlemcimin ölebileceği söylendi bende size danışmak istedim bide bana bu ekran kartına önerebileceğiniz bi işlemci var mı ?
  6. Bluewon

Öncelikle SA benim sisteme bi tane ekran kartı aldım (Rx 560 4gb) ve bu biraz darboğaz yapıyor. Sistem özellikleri: Xeon E5450 3.45 Ghz (overclocklu) 8 Gb Ram 600 Wat psu İleri ki zamanlarda bu işlencime ne gibi bi problem çıkartır beni çok masrafa sokar mı? Darboğaz: gta 5 de %15 %20 civarı...
Geri