brkndgn kullanıcısının son içeriği

1. B

Soru Msi B550M Pro 2. SSD Girişi Var Mı?

attığınız benim anakartıma benzemiyor. 4 tane ram girişi var benimkinde. Sanırım bu benimki olacak. Şurada bir m2 girişi daha gözüküyor ama ekran kartı farken onu göremiyorum ekran kartı cıkarıp mı takmak gerekir. Bir de ilk ve en önemli sorum herhangi bir ssd takabilir miyim ben buna yoksa bir...
  2. B

videoda başlattıgım saniyede 2. br slot yeri gösteriyor ama benim oraya ekran kartının hemen altında kalıyor gibi. Oraya sıgdıraabilir miyim bunu merak ediyorum. pcle 3 falan bir şeylerden bahsediyor.
  3. B

Selamlar bende msı b550m pro var 2. bir M2 yerim var mı acaba? Birinciyi ekran kartının üstüne taktım onun yerini biliyorum ama 2. si için baktığımda yer göremiyorum. Araştırma yaptığımda var falan demişler ancak bir şeylerle uyumlu olması gereken diye bahsetmişler. corsair 960 gb bu...
  4. B

Yardım Metin2 Virtualbox Kasma Sorunu Yardım

Arkadaşlar şimdi bi sorum var oynadığım pvpde 2 den fazla client acılamıyor. Ben de sanal bilgisayarla yapayım dedim. Normalde 3070 rtx ekran kartım ryzen5 5600x de işlemcim var. 2 taneyi kendi bilgisayarımdan actıgımda hiçbir sorun cıkmıyor. 5 10 açsam gider gibi ama sanal bilgisayardan metin2...
  5. B

26.000-30.000 TL 30-35 K Bütçe Arası Gaming Laptop

Selamlar, gaming bir laptop bakıyorum da 34 kya kadar bütçe var diyelim geçmemesi tercih sebebidir. 4070 bulmak imkansız sanırım araştırdığım kadarıyla ama 4060 olan kaliteli bir öneri alabilir miyim? Sogutma yönünden monsterlar üzer mi ne gibi önerilerde bulunabilirsiniz? Sadece oyun için...
  6. B

26.000-30.000 TL 4070 Super, 4070 Ti Öneri Soru

700 watt güç kaynağım var bu linkte paylaştıgım. 4070 süperın internet sitesine baktığımda 750 watt önerilen yazıyor ama bir kaç farklı yerde de 550 watt yeterli diye gördüm. Gerekli olan ve ya yeterli olacak güç kaynağı nedir benimkisi yeterli olur mu?
  7. B

peki 4070 süperler arasında ne farklar var. 4070 süper almayı düşünüyorum ama neredeyse hepsi 2 fanlı. 4070 TI mı 4070 super mi diye soracaktım yanlış yazmışım
  8. B

Merhabalar abimler şuan viyanada. Avustuya mediamarktten ekran kartı almayı düşünüyorum. 4070 super ile 4070 TI arasında ne kadarlık bir performans farkı olur. Monitörüm 2k ya kadar destekliyor. Ryzen 5 5600x işlemcim var. Media markt linkini bırakıyorum yandaki linkten bakıp öneride...
  9. B

26.000-30.000 TL 4000 Serisi Ekran Kartı Sığar Mı?

4070 ve 4070 Tİ sığacak mıdır? bir de baktığım zaman çok fazla 4070 ekran kartı bulunuyor. Gigabyte için windforce, eagle, gaming vb diye aralarında ki fiyat farkı da bir miktar bulunuyor. Burada neye dikkat etmek gerekiyor. Ne fark yaratır
  10. B

26.000-30.000 TL 4000 Serisi Ekran Kartı Sığar Mı?

MSI Mag Forge 100M, kasam var linkini de bıraktım. 4000 serisi ekran kartları buna sığar mı? ryzen 5 5600x ile bir uyum sorunu yaşatır mı bana? Msı b550 m pro işlemci var. Ek olarak bir sorum daha olacak 3070 rtx kartım var suan 4 sene oldu bilgisayarı alalı hiç temizletmedim. Performansında...
  11. B

1000Tl'ye Kadar Klavye Önerisi

Royal kludge basma sorunu falan yaşatır mı biliyor musun? Kullanabileceğim kaliteli bir şeye ihtiyacım var. Blackwidowun sound testine baktım da aşırı sesli benim suankinden daha sesli hatta. Sese girdiimde bir şey yaptğımda klavye sesi ortalıgı inletiyor. Mekanik olması şart değil
  12. B

Link atabilir misiniz? Bir de bunun ses cıkarma durumu nasıldır hangi switch bulunuyor mediamarkta bir tane blackwidow geldi karşıma o da 3k tutarındaydı. Dediinizi bulamadım sanırım
  13. B

Arkadaşlar selam, 1000 TL ye kadar bütçe var. Basarken dağları deliyormuşum gibi ses cıkarmayan klavye lazım. Oyun oynamak için kullanacağım. Motospeed in bir klavyesi var şuan. Mekanik klavyelerden az ses cıkaran bir renkti ama hatırlamıyorum tam ona rağmen çok sesli geliyor.
  14. B

Rehber Ekran Kartı Macunu Değişti 20 Derece Düştü

Hocam selamlar ben de termal macun yeniletmeyi düşünüyorum ama garantisi kaç yıl oluyor genelde bunların? Bir de ücret ödediniz mi ne diyerek ilerlediniz.
  15. B

3070 RTX 2 Saat Sonra Performans Düşüşü

şimdi bi 20 dakika kadar yaptım 72 dereceyi görüyor en fazla.
Geri