Buraqq kullanıcısının son içeriği

1. Buraqq

Xfx RX 480

..
  2. Buraqq

Xfx RX 480

Arkadaşlar herkese merhaba xfx rx 480 marka ekran kartım var 2200g işlemcim var yakın zamanda değiştiricem biliyorum mantıklı olmadığını bilginiz olsun diye söyledim. şimdi kartı almadan önce normal şekilde ekran görüntüsü geliyor falan hiçbir sorun yoktu, kartı aldım ilk gün hiç sorun yok...
  3. Buraqq

Low Profile Vs Mekanik

Aklımda iki klavye var(ikiside yazilim için düşünüyorum); Birincisi MSI DS4100 Bu klavyenin low profile olmasından dolayı biraz alışamama korkusu var o yüzden tercihimi mekanik yönünde kullanmak istiyorum fakat o kadar alışkanlık yok yani her türlü klavyeyi kullanabilirim diye düşünüyorum...
  4. Buraqq

500Mb Hızım Var Fakat PC 100 Alıyor.

Anakart ne ?
  5. Buraqq

Kod Yazmak Için En Uygun Klavye?

Bu attığınız ziyoulang olan değil mi hocam beyazı red switch hatta
  6. Buraqq

Nedenleriyle beraber yazarsan.
  7. Buraqq

Beyler yeni yeni başlıyorum kod yazmaya aranızda vardır kod yazanlar veya çok klavye denemiş olanlar, bir öneri alabilir miyim 400-500 bandında varsa.
  8. Buraqq

Ryzen 3 2200G Ve Gigabyte B450Mk

İnşallah hocam, gelsin deneyeceğim olmaz ise başka çözümlere bakarım
  9. Buraqq

Anakartta 8 pin varya 4 pin olunca takılacak yerler farklı oluyormuş.
  10. Buraqq

Herhalde bunlarda takmam gereken pinler farklı olabiliyormuş acaba internette görebileceğim bir yer varmı?
  11. Buraqq

İnşallah öyle olur bir sikinti çıkarır mı diye düşünüyorum ama çıkarmaz herhalde olmazsa yeni PSU alacağım zaten buna dönüştürücü almam artık
  12. Buraqq

Soru Sizce Kullanılabilir Mi ?

Ben Ben çıktığımda değildi bir geleyim dedim olmuş (:
  13. Buraqq

Soru Sizce Kullanılabilir Mi ?

Moderatör olmuşsun hayırlı olsun
  14. Buraqq

Yukarıdaki parçaları alıyorum, ve elimde 350w bir psu var ve yeteceğini düşünüyorum.Fakat düşüncem anakartta 8 pin cpu girişi var,psu da da 4 pin pin cpu girişi var acaba 4 pin taksam bir süre kullanabilir miyim bir sorun yaratır mı?
  15. Buraqq

Gigabyte B450Mk Ve R3 2200G

Yokmu cevap
Geri