ByDrago kullanıcısının son içeriği

1. ByDrago

Yardım Hoparlörden Cızırtı Geliyor

tabletin kendi hoparlöründen geliyor harici bir hoparlör değil
  2. ByDrago

Yardım Hoparlörden Cızırtı Geliyor

arkadaşlar merhaba samsung tab a7 t500 modelde tabletim var bu sabah kullanmaya başladığımda sol üst hoparlöründen cızırtılı ses geliyor kamera üstüne hafif baskı uyguladıgım zaman ses git gel yapıyor kısık sesde bişey dinlerken çıtırıtı yapıyor garantisi yok yaklaşık 3 senedir felan...
  3. ByDrago

Yardım AMD Ekran Kartı Driveri ?

arkadaşlar fps oyuncusuyum cs ve pubg ağırlıklı oynuyorum amd adreanilin sürüm kullanıyordum bir kaç kasma sorunu yaşadım ve pro sürümünü yükledim şuanda adrenalin sürümde hatalar yaşanıyor mu güncelleme yapmam gerekiyor pc için hangi sürüm sorunsuz çalışıyor kullananlar bilgilendirebilirmi ...
  4. ByDrago

Yardım Yetkili Servir

Teşekür ediyorum
  5. ByDrago

Yardım Yetkili Servir

arkadaşlar merhaba, 7-8 ay önce gamepower mause almıştım. sol tuşu ve tekerleği arızalandı yetkili servis ve mail adresini bulamadım çin adresi çıkıyor bilen yazabilirmi ?
  6. ByDrago

Yardım Sisteme Görüntü Gelmiyor, Klavye Ve Farenin Işığı Yanmıyor

dostum anakartın resimini atabilir misin nasıl kırıldı ?
  7. ByDrago

Yardım PC Açılmıyor

ramlarin birini düzgün oturtmamış olabilirsin ramları tak çıkar yap yerlerini değiştir düzelir.
  8. ByDrago

Öneri Nasıl Yol Izlemeliyim Sizce ?

Arkadaslar merhaba, 4-5 ay önce yeni sistem aldım fakat anakartım b450m dragon modeli, ben sistemime birkac farkili yukseltme parcasi aldim ör 16gb ram vardi ben 32 yaptim ve elimde 2x8gb ramler bosta kaldi, ve 500gb m2im sistemde mevcut ve ben 1tb lik m2 aldim buda bosta kaldi. Anakartimda...
  9. ByDrago

Yardım Ups Kapanması

anladım dostum biraz önce fsp ye mail attım haber bekliyorum gelecek cevap ile yol almayı düşünüyorum gerçekten çok açıklayıcı bir cevap olmuş teşekkür ediyorum.
  10. ByDrago

Yardım Ups Kapanması

Dostum 850va [line interactive ]fsp marka ups kullanıyorum. Pc imde 650w psu var fakat sistem o kadar w yemiyordur daha yeni yeni yapmaya başladı en ağır oyunda bile elektirikler gidince 2-3 dk zaman tanıyordu pc yi kapatıyordum. Amd 5600x işlemci\ b450mk dragon anakart\ 32gb ram\ asus rx6700xt...
  11. ByDrago

Yardım Ups Kapanması

Yani ışıklarıda yanmıyor yansa heee tamam diyecem ama ışıklarıda yanmıyor
  12. ByDrago

Yardım Ups Kapanması

Arkadaşlar merhaba,FSP MARKA 850VA UPS kullanıyorum fakat 2 3 gündür birden kapanıyor kullanma kılavuzunda ışıklarla ile ilgili bilgi yazıyor fakat benimkinin kapanma sebebi yazmıyor. Kapanınca IŞIK KAPALI SÜREKLİ ÖTME yapıyor olarak geçiyor. Hiç bir bilgi yazmıyor lütfen yardım oyunun...
  13. ByDrago

Ups'den Arada Çıt Çıt Sesler Geliyor

dostum selam cihaz çok ısınıyor temkinli ol . belki ondan yapıyordur diye fan koydum 1tane önüne baya iyi soğutuyor ama geceleri fan çok fazla ses çıkartığı için kapıyorum çıt çıt sesler devam ediyor. kullanırken çıt çıt sesleri duymuyorum herhalde sarj esnasında yapıyor sadece. yada diğer...
  14. ByDrago

Ryzen 5 5600 Kule Tipi Soğutucu Önerisi

dostum bazı oyunlarda optime ayarlar bozuk olabiliyor örneğin way of the hunter oyunu oynuyorum bende orada bazen takılmalar donmalar yaşıyorum fakat nfs pubg cs gibi oyunlarda takılmalar oluşmuyor çünkü sürekli güncellenen ve optimizasyon yapılıyor en ufak donma veya kasılmalar için hemen bir...
  15. ByDrago

Ryzen 5 5600 Kule Tipi Soğutucu Önerisi

stok soğutucu yeterli olmuyor bir zamandan sonra ben yazın almıştım sistemi 90dereceleri görüyordum :) gerçekten iş yapıyor çift fanlı birde çok iyi çalışıyor hız ayarı galiba otomatik çalışıyor en ağır oyun olarak nfs unbound oynuyorum 71i geçmedi hiç şuan 69da çalışıyor
Geri