bygezen kullanıcısının son içeriği

1. B

Fiyat/Performans Lütfen Bi̇ri̇ Yardim Etsi̇n (Ekran Kartı Sürücüsü Çöktü!Ekran Kartının Güncel Olduğundan Emin Ol

KANKA PRO VERSİYONU İNDİRİYORUM SİSTEMİNE UYUMLU DEGİL DİYOR WİNDOWS 10 64 BİT YÜKLÜ KAFAYI YİCEM SENİN DEDİGİN OLCAK GİBİ HİSSEDİYORUM AMA YÜKLEYEMEDİM UYUMLU DEGİL DİYOR :(
  2. B

Fiyat/Performans Lütfen Bi̇ri̇ Yardim Etsi̇n (Ekran Kartı Sürücüsü Çöktü!Ekran Kartının Güncel Olduğundan Emin Ol

Pro sürümünden kastın ne kanka link atabilirmisin valla beynim yandı 1 hafta içinde denemedim şey kalmadı 45 bin para verdim burnumdan geldi valla be hevesle aldık nelerle ugraştık yapamadım 1706737041 Denedim kanka nafile valla 1706737067 Olmadı hocam devam ediyor sorun :(
  3. B

allah razı olsun dostum format attım direk adrenalin yükledim oyunu yükledim yine aynı sorun ile karşılaştım ddu ile kaldırıp tekrar yüklüyüm ama yine aynı sorun olcak gibi driver ile ilgili sorun var ama nasıl çözcem bulamadım
  4. B

Sevgili arkadaşlar 1Hafta önce Pc topladım Valorant ve rdr 2 gibi oyunlar Bu ibareyi alıyorum Bios windows Herşey güncelledik Ama sorun düzelmiyor Ekran kartını manuel olarak Güncelledim herşey denedim çözüm bulamıyorum Fikri olan Başına Gelip çözen varmı yardım olun lütfen Kafayı Yicem :( Ekran...
  5. B

Msi Pro B650M-A Wifi Nasıl Bilirsiniz Alınır Mı?

aynı anakart bendede var Valorant rdr2 ekran kartı sürücüsü güncel oldugundan emin olun vs diye ibare alıyorum herşeyim güncel oldu halde çözemedim sorun sizce anakartmı Bios da güncel sorunu nasıl çözebilirim sizdedemi böyle mavi ekran almadımben ama grafik kartı çöktü hatası alıyorum
Geri