Fiyat/Performans Lütfen Bi̇ri̇ Yardim Etsi̇n (Ekran Kartı Sürücüsü Çöktü!Ekran Kartının Güncel Olduğundan Emin Ol

bygezen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemci
Ryzen 5 7500f
Ekran Kartı
Sapphire Sapphire RX 7800 XT Nitro+ 11330-01-20G 256 Bit
Sevgili arkadaşlar 1Hafta önce Pc topladım Valorant ve rdr 2 gibi oyunlar Bu ibareyi alıyorum Bios windows Herşey güncelledik Ama sorun düzelmiyor Ekran kartını manuel olarak Güncelledim herşey denedim çözüm bulamıyorum Fikri olan Başına Gelip çözen varmı yardım olun lütfen Kafayı Yicem :(
Ekran kartı:Sapphire Sapphire RX 7800 XT Nitro+ 11330-01-20G 256 Bit
işlemci : ryzen5 7500f
anakart:: msi pro b650m-a
kasa:nzxt h5 flow
ram:4*8 ddr5 kingston
psu:750w+80 bronze asus tuf
monitor:msi ag321cr 1080p
m2:kingston kc300

Ekli dosyalar

• riot-games-ekran-karti-surucu-coktu-hatasi-1.jpg
    riot-games-ekran-karti-surucu-coktu-hatasi-1.jpg
    8.2 KB · Görüntüleme: 28

Seyit Ali Yılmaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Ekran kartı driver; işlemci Chipsetini, 3. Parti bir yazılımdan yüklendiğimde böyle olmuştu. Tüm driverları silip AMD software adrenaline editiondan indirdince sorun çözülmüştü. Sen de bir dene dostum istersen. Hayırlı olsun bu arada.

Ekran kartı driver; işlemci Chipsetini, 3. Parti bir yazılımdan yüklendiğimde böyle olmuştu. Tüm driverları silip AMD software adrenaline editiondan indirdince sorun çözülmüştü. Sen de bir dene dostum istersen. Hayırlı olsun bu arada.
Güncellediğimde*

KS

bygezen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

Güncellediğimde*
allah razı olsun dostum format attım direk adrenalin yükledim oyunu yükledim yine aynı sorun ile karşılaştım ddu ile kaldırıp tekrar yüklüyüm ama yine aynı sorun olcak gibi driver ile ilgili sorun var ama nasıl çözcem bulamadım

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,123
allah razı olsun dostum format attım direk adrenalin yükledim oyunu yükledim yine aynı sorun ile karşılaştım ddu ile kaldırıp tekrar yüklüyüm ama yine aynı sorun olcak gibi driver ile ilgili sorun var ama nasıl çözcem bulamadım
Ddu ile kaldır wqhl sürümünü indir

warjoon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Pro sürümünü denersen sorun ortadan kalkacaktır bende rx6650xt kullanıyorum aynısı oluyordu pro sürümünü indirdim amd driver ın düzeldi bende yabancı bi YouTube kanalında görmüştüm 1 hafta araştırmamdan sonra

KS

bygezen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Pro sürümünü denersen sorun ortadan kalkacaktır bende rx6650xt kullanıyorum aynısı oluyordu pro sürümünü indirdim amd driver ın düzeldi bende yabancı bi YouTube kanalında görmüştüm 1 hafta araştırmamdan sonra
Pro sürümünden kastın ne kanka link atabilirmisin valla beynim yandı 1 hafta içinde denemedim şey kalmadı 45 bin para verdim burnumdan geldi valla be hevesle aldık nelerle ugraştık yapamadım

auto detect olmasın kanka birde Whql dener misin
Denedim kanka nafile valla

Ddu ile kaldır wqhl sürümünü indir

Olmadı hocam devam ediyor sorun :(

KS

bygezen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
KANKA PRO VERSİYONU İNDİRİYORUM SİSTEMİNE UYUMLU DEGİL DİYOR WİNDOWS 10 64 BİT YÜKLÜ KAFAYI YİCEM SENİN DEDİGİN OLCAK GİBİ HİSSEDİYORUM AMA YÜKLEYEMEDİM UYUMLU DEGİL DİYOR :(

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri