ByZeyd kullanıcısının son içeriği

1. B

Bu sistem alınır mı?

Bende öyle düşünüyorum da hocam işte ailem masaüstünü kablo yığını,ağır ve karmaşık görüyor ayrıca sadece kasa fiyatlarının öyle olduğunu üstüne monitör alınması gerektiğini öğrenince almak istemiyorlar bende okul açılacak çok fazla oyun oynayamam zaten ders yapacağım sonra 1-2 saat anca oynarım...
  2. B

Bu sistem alınır mı?

Aslında ben laptop istiyordum Oyun laptopu değil ama düz bir laptop ama laptop kullanmayı pek bilmediğim için bilemiyorum sürekli şarjda mı kullanmam lazım normal laptopu oyun için kullanmayacağım
  3. B

Bu sistem alınır mı?

Anakart upgrade şart mıdır peki
  4. B

Bu sistem alınır mı?

Okul açılıyor hocam ya ev boş olacak kargo bekleyemem sıkıntı vs çıkarsa uğraşamam ve büyük ihtimal evde yok diye başka yere yollayacaklar.
  5. B

Bu sistem alınır mı?

Gençler selam bilgisayar alacağım ben çok üst düzey bir şey istemiyorum sıkıntı çıkarmasın yeter Elden gidip alacağım o yüzden sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Bulduğum sistem şu...
  6. B

13.500 TL hazır sistem önerisi

Sadece Güç kaynağı ve kasayı değiştirdim sıkıntı var mı
  7. B

Psuyu FSP ile de değiştirdim teşekkürler ama kargo işi nasıl olacak ya 9 gün sonra okul açılacak evde kimse olmayacak vs. Evde yoksak kargo şirketine mi bırakırlar
  8. B

2060 istemiştim 3050den daha performanslı sanırım amd olanın kasasını değişsem Lian Li ile Ram kalsa sorun olur mu
  9. B

Artık burama kadar geldi sistem bekledim ya bütçemi aştı ya da stok bitti aylardır bekliyorum okul açılacak bu işlerle daha uğraşamam Genelde FPS oyunları oynuyorum wot,valorant,pubg gibi Ayrıca SİMS oynuyorum. Çok nadir AAA oyunları oynarım genelde çok oyunculu oynuyorum çünkü. Bir sistem...
  10. B

2060 vs 3050?

Çok teşekkür ederim emekleriniz için fakat toplama yapamam :/ bi bakayım zor durumda kalırsam bu seçenek burda olacak
  11. B

2060 vs 3050?

İşte katlanamam ben bilgisayardan anlamıyorum tedirginim.
  12. B

2060 vs 3050?

Peki sistem önerir misiniz eğer konuyu okuduysanız.
  13. B

2060 vs 3050?

Selam dostlar son çıkan sistemin bütçemi aşması ve AMD olması dolayısıyla artık paramı beklemekten sıkıldım ve bir Nvidia sistem alacağım incelemelere baktığımda 2060 daha performanslı gibi Bütçem max 13.500 Lütfen 500 daha çık 100 lira daha çık demeyin max bütçem budur AMD istemememin sebebi...
  14. B

Yeni Sistem BUGÜN Çıkacak!!

Ahh be 14 bin çıktı yine alamıyoruz
  15. B

Yeni Sistem BUGÜN Çıkacak!!

Bizde alamıyoruz aylardır pc kardeşim inşallah herkes istediğine kavuşur
Geri