c9teen kullanıcısının son içeriği

1. C

İşlemci Fan'a Yapıştı Ne Yapmam Lazım?

tamamdır hocam hallettik teşekkür ederiz herkese <3
  2. C

teşekkür ederim kurutma makinesi ile cıkarttık şuan sorun şu şimdi bu üstündeki macunu nasıl temizleyebiliriz baya kurumuş :D
  3. C

Merhaba Arkadaşlar, Arkadaşım 2 senelik termal macununu yenileyecekti fanı çıkartınca işlemci yapışık çıktı hiçbir şekilde hareket etmiyor ne yapabiliriz?
  4. C

Çözüldü cpu power soc power tdc(cpu) sıfır gösteriyor

aynen ben de öyle yapıyorum kredi kartıyla yayıyorum iyice teşekkür ederim.
  5. C

sipariş verdim şimdi bi şey daha soracağım macunu ben yeni değiştirdim 2 gün oldu tekrardan sürmeme gerek yok dimi bu soğutucu gelince?
  6. C

Arctic Freezer 34 eSports DUO sadece bu soğutucuyu alsam yeterli olur mu sizce kasayı sonra değiştirsem? internetten araştırdım biraz soğutucu cok iyi 20 derece fark ettiriyor
  7. C

çok teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için <3
  8. C

1500 2000 civarı olabilir yeterli olur mu
  9. C

teşekkür ediyorum önerebilceğiniz soğutucu ve mesh kasa var mıdır acaba?
  10. C

MX-4 orijinal kasam toplama kasa ama şöyle bir şey var arkadaşımda 6600xt ekran kartı r5 5600x işlemcisi var benim gtx 1650 ekran kartı işlemcim de r5 5600x var ikimizi karşılaştırdığımızda fps farkı olduğunu görüyoruz ve işlemci sıcaklık farkları olduğunu gördük benim 90dayken onun 70 80lerde...
  11. C

bios sürümümü güncelledim sorun ortadan kalktı. Arctic mx4 macunumu sürdüm boştayken işlemci sıcaklığım 55-65 derece arası gidiyor valorant oyununu oynarken işlemci sıcaklığım 90 oluyor sizce normal mi bu? işlemcim amd r5 5600x stock fan kullanıyorum.
  12. C

arkadaşımla aynı işlemciye sahibiz diğer herkese baktığımda da çalışıyor herkeste benim işlemcimde cpu power soc power tdc çalışmıyor bios ayarlarıyla mı ilgili acaba bu eğer öyleyse nasıl bios ayarı yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?
  13. C

AMD Ryzen 5 5600x 95 Derece Ve 3.8 ghz Üstüne Çıkmıyor

hocam termal macunumu değiştirdim işlemcim sorunsuz çalışıyor max 70 80 dereceye çıkıyor oyundayken fps de normale döndü baya bi yükseldi fakat fotoğrafta gösterdiğim gibi cpu power soc power ve tdc çalışmıyor bunun nedeni bios ayarlarıyla mı alakalıdır?
  14. C

AMD Ryzen 5 5600x 95 Derece Ve 3.8 ghz Üstüne Çıkmıyor

Merhaba Dostlar, Aynı işlemci ve benzer donanımlar arkadaşımda var valorantta 300-400 fps altına düşmüyor fakat bende 200 fps altına iniyor ve benim işlemcide cpu power soc power tdc sıfır gösteriyor bunun sebebini bilen var mı?
Geri