caesar33 kullanıcısının son içeriği

1. caesar33

Yardım İphone 13 Pro Max Cihazım

Büyük ihtimalle yazılımdan sonra oldu başka cihazlarda sıkıntı yok sadece benim telefonda bağlanmıyor apple a gittim sorunlarımı anlattım telefonda sıkıntı yok dediler olmazsa modemi değiştireceğim
  2. caesar33

Olmadı ama cevap verdiğin için teşekkürler hocam
  3. caesar33

Yardım 850Tl Ye Alınabilecek Kulaklıklar

850tl bütçem var jbl 100tws tavsiye eder misiniz veya aynı fiyatta daha iyi olan kulaklık önerirseniz sevinirim(kulak içi Bluetooth lu olursa sevinirim)
  4. caesar33

Ama daha önce böyle sıkıntısı yoktu 4 aydır sorun yoktu 1 haftadır sıkıntı var
  5. caesar33

Selamlar, Iphone 13 pro max cihazım eve bağlattığım türk telekom internetim 5g internetine bağlanıyor ama bir uygulama açtığım zaman çok geç geliyor ama 2.4ghz e aldığım zaman bunlar çözülüyor modem yakınımda uzakta değil yardımcı olursanız sevinirim.
  6. caesar33

Soru Ps 5 14K Alınır Mı ?

Alınır hocam alınır hatta @furkangorur teklif verdi bu daha iyi
  7. caesar33

Soru Ps 5 14K Alınır Mı ?

Alınır hocam gayet uygun fiyatlı
  8. caesar33

Yardım Darboğaz

Casper excalibur G870 rtx 4060 8gb 105 watt + i5 12450h + 16 gb ram li laptop'um ufak ufak darboğaz yapıyor sıkıntı olur mu veya bunu nasıl çözerim?
  9. caesar33

RTX 4060 Ekran Kartına 8 GB Vram Yeter Mi?

Saol teşekkürler
  10. caesar33

RTX 4060 Ekran Kartına 8 GB Vram Yeter Mi?

Pc hocasının paylaştığı son videoda 4060 ti 8 gb'lı modelini incelemişti. 8 gb vram oyunlarda yetersiz kalıyormuş şimdi ben 4060'lı laptop almak istiyorum o zaman 8 gb yeter mi? Çünkü 4060 ti kadar güçlü değil ve ben oyunları orta veya yüksek grafiklerde oynuyorum ultrada değil.Soruma yanıt...
Geri