Cihangir kullanıcısının son içeriği

1. C

Xbox One Kolunu Nasıl Bilgisayara Bağlayabilirim

bildiğim bi adaptör yok ama type-c ile de bağlayabilirsin
  2. C

Yardım God Of War Fps Sorunu

gamepad şarjı bitmeye yakın oluyor kasma pili değiştirince sorun çözüldü
  3. C

Apple Tv Çevrimdışı İzleme

iPhone da Apple TV den film alacağım filmi çevrimdışıda izleyebilir miyim? Ve Kiralana filmlerde çevrimdışı izlenir mi?
  4. C

Yardım Corsair Kulaklık Ekolayzer Ayarı

Corsair Void Elite kulaklık kullanıyorum sesler baya kötü ekolayzer ayarı yapamdım corsaie kullananlar ekolayzer ayarının ekran görüntüsün atabilir mi?
  5. C

Yardım God Of War Fps Sorunu

i7 10750H RTX3060 lı notebook kullanıyorum God Of War oynayacaktım ayarlar yüksek- ultra dlss kalite ama fps 50 60 ken sürekli kasma sorunu var ne yapmam lazım?
  6. C

.

doom, serious sam ve quake bunalrdan biri olabilir mi?
  7. C

Gta Serisine Başlama

gta 1, 2 ve london steam kod olarak satılıyor
  8. C

Gta Serisine Başlama

satışta olamayan oyunlar kod la aktif oluyor. Ps vita da temiz nasıl bulurum blmiyorum hiç bilgim yok ps vita hakkında bi ps dükkanı var olmadı oraya götürür adama baktırıım temi mi diye
  9. C

Gta Serisine Başlama

Gta 6 çıkmadan önce seriyi baştan oynamak istiyorum. Gta 1, 2 ve London steam kod olarak sitelerde 1500 tl ye satılıyor, Liberty City Stories, Vice City Stories ve ChinaTown Wars psp ye özel çıkmış. Diğerleri Steam hesabımda var sadece bu saydıklarım yok. Steam kod olanlara 1500 verilir mi ve...
  10. C

Öneri Psp & Ps Vita

hangisini almalıyım? otobüste, tramvay veya dışarıda oynamak için alacağım. telefona emulatör kurmak istemiyorum direk konsoldan oynamak için
  11. C

Öneri Psp & Ps Vita

Merhaba arkadaşlar. Psp veya Ps Vita almayı düşünüyorum. Bu konsollardan hangisi daha iyi hangisi üst model. Pek bilgim yok iyi olanı almak istiyorum otobüste tramvayda gta san andreas, god of war falan oynaycağım. Sizce hangisini almak mantıklı ve bu modellerde 1000 2000 3000 ve slim gibi...
  12. C

Soru Steam Tr Den Çekilmeden Oyun Önerisi

fiyatlar dolar olacak ama bölgesel fiyatlandırma devam edecek
  13. C

Gelbura.com Destek Talebime Dönüş Yapmıyor

simulasyon set falan almak istediğimizde gelbura da ürün daha çok
  14. C

Yardım Amazondan Mouse Alacağım

galiba logitech alacağım
Geri