CleanCoder kullanıcısının son içeriği

1. C

Asus geri ödemesini alan var mı?

Hocam cevap yazdılar başvurunuzu onayladık 90 gün içerisinde ödeme yapılacak dediler.
  2. C

tabi buraya tekrar yazarım
  3. C

Hocam bende 1 Ağustos da başvurmuştum 20 gün kadar sürecek diye mail geldi ancak ses yok 5 dakika önce asus destek kısmından mail attım ve gmaile gelen maili cevapladım sizede yapmanızı öneririm konu iyi denk geldi.
  4. C

Mac OS için sistem toplama tavsiyesi

@OceanLaB hocam iyi çalışmalar konu hakkında bir çalışmanız var mıdır ?
  5. C

Çok teşekkür ederim bende neden buna ihtiyaç duyduğumu açıklayayım yazılım geliştiriciyim react native ile mobil uygulama geliştiriyorum ancak ios versiyonunu çalıştırabilmem için veya build alabilmem için mac sistem gerekiyor o pclerde de 16 gb ramli olanları 25-30k gibi bütçelerden oluşuyor...
  6. C

Umarım görür ve yardımcı olur...
  7. C

@OceanLaB sanırım budur ?
  8. C

@ugur.gozaydin hocam acaba kanal olarak mac os uyumlu bir sistem toplama veya nasıl toplanır gibisinden bir bilgilendirme videosu çekmeyi düşünür müsünüz zira benimde işim gereği mac kullanmam gerek ama aşırı pahalı işlemci anakart değiştirerek kullanmak istiyorum da bilgilendirici bir içerik...
  9. C

Akım Korumalı Priz Önerisi

hala aktif olarak kullanıyorum bilgisayarımda 7/24
  10. C

Akım Korumalı Priz Önerisi

Hocam birebir bu ürünü (link) 1 yıldan fazladır kullanıyorum çok iyidir öneririm... Daha iyilerini istiyorsan Schneider Electric APC markasını öneririm.
  11. C

Windows 10 kodu alabileceğim güvenilir bir yer

https://pintipin.com/ öneririm hocam
  12. C

Mimarlık için sistem önerisi

Arkadaşlar selamlar kuzenim mimarlık okuyor bende DA G4 sistem var bunun ayarında bir sistem toplamak istiyoruz önerileriniz varsa alabilirim... Render programı olarak Lumion'u kullanıyor RTX 3050 yi program yeterli görüyor yani ekran kartı bu seviyelerde olmalı ilgili programın sistem...
  13. C

2.000 TL bütçeye M.2 disk önerisi (8 Haziran 2022)

Arkadaşlar selamlar bir m2 disk alacağım oyun kurmak için sizce hangi diski almalıyım bütçe 2000 ₺ baktığım diskleri link olarak paylaşıyorum fikir verirseniz çok sevinirim. Baktığım diskler : https://app.hps.im/d7ct/vvrjbhx3
  14. C

Windows 10 Key Satın Alma

https://pintipin.com/ öneririm keyde sorun çıkarsa wp hatta gayet güzel..
  15. C

8.000 TL Kadar Anneler Günü İçin Telefon Önerisi (Mayıs 2022)

Arkadaşlar selamlar eşimin ilk anneler günü ona iyi bir hediye almak istiyorum aklımdaki hediye telefon ihtiyacı da var aradığımız kriter kamera eşimde Xiaomi note 6 pro var. Bende ise Xiaomi mi 8 lite var ikisinin de kamerasından memnun değiliz. Sizden ricam iyi kameralı telefon önerir...
Geri