clopy kullanıcısının son içeriği

1. C

Hangi Battlefield Daha İyi?

Bütün BF oyunlarını 500 saatten fazla oynamışımdır. BF 1 ile 2042 arasında büyük bir oyun hızı farkı var. 2042'ye alıştıktan sonra 1 çok yavaş geliyor. 2042'yi 3-4 sezondur oynuyorum herhangi bir hileye denk gelmedim. 2042 almanı tavsiye ederim.
  2. C

İnternet

Olur olur onu da alabilirsin.
  3. C

İnternet

Ugreen tavsiye ederim, bunlara bakabilirsin. 10 metre olan (2.) hem CAT6A, en fiyat performans o duruyor şuan attıklarım arasında. 1 - https://www.amazon.com.tr/20162-Ugreen-CAT6-Ethernet-Kablosu/dp/B082TDT1J3 2 - https://www.amazon.com.tr/Ugreen-Cat6A-10Gbps-Ethernet-Kablosu/dp/B07Z8QX8D9 3 -...
  4. C

Soru Iphone 13 Kılıf Önerisi

Selamlar, iPhone 13 için kullanabileceğim bir kılıf arıyorum. Çok aşırı tank gibi kaba olmayan ama koruma görevini yerine getirebilecek bir şeyler bakıyorum. Bütçe konusunda pek bir sıkıntı yok. (Spingen - Buff vb.) Kullandığınız veya tavsiye edebileceğiniz bir şeyler var mı? (MagSafe'desteği...
  5. C

Soru Ikea Adils Ayak Alınır Mı?

Normalde 140cm x 60cm Ceramical masa kullanıyordum. Bunu "L" masaya çevirmek için 115cm x 40cm bir parça kestirip(20mm kalınlıkta) onun için kullandım bu ayakları. Üzerinde bir ara PC kasası falan duruyordu herhangi bir sıkıntı olmadı. Fotoğrafını özelden göndereyim.
  6. C

Soru Ikea Adils Ayak Alınır Mı?

Ben bu ayakların siyahını almıştım. Dediğiniz gibi içinden çıkan vidaları kullanmadım. Daha küçük vidalar ile monteledim. Sağlam duruyor 1 senedir falan.
  7. C

Soru PC Için Bu Masa Alınır Mı ?

https://www.hepsiburada.com/ceramical-60-x-160-cm-calisma-masasi-bilgisayar-masasi-ofis-masasi-sakremento-mese-pm-HBC00000OD5HW Bunun beyazını kullanıyorum yaklaşık 2 yıldır, herhangi bir sıkıntı yaşamadım. 2 monitör 1 laptop duruyor hep üzerinde.
  8. C

Öneri Max 17.000Tlye Kasa Önerir Misiniz?

6. linkte olan ürünü; - Anakartı ASUS PRIME A520M-A II'ye, - SSD'yi de Kingston 1TB'a yükseltip alabilirsiniz.
  9. C

Soru Bu Psu Iyi Midir?

Güzel marka FSP, sorun çıkmaz kullanabilirsin.
  10. C

Gaminggentr Güvenilir Mi? (Mart 2023)

2 adet hazır sistem aldık 2022 yılında, herhangi bir sıkıntı yaşamadık.
  11. C

Fırsat Samsung 1 Tb 980 1500 TL

Merhaba, Msi B450-GAMING-PLUS-MAX anakartta kullanılabilirim değil mi? M.2 slot (Key M) ve PCI x4 desteği mevcut, kullanabiliyor olmam lazım.
  12. C

Öneri 2K Monitör Önerisi

Dell S2721DGFA 27' satın almaya karar verdim. Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.
  13. C

Öneri 2K Monitör Önerisi

Merhabalar, 2K IPS monitör arayışı içerisindeyim. Aşağıdaki 2 monitör arasında kararsız kaldım, hangisini tavsiye edersiniz? Monitör standı ile kullanacağım için monitör ayak tasarımın pek bir önemi yok benim için. 1- Dell S2721DGFA 27″ 2- LG 27GP850-B 27'
  14. C

Kasa Sadece ( 17K)

Anakarta tıklayıp teknik özellikler kısmını inceleyebilirsiniz. Görsel üzerinde de 2 slot olduğu gözüküyor zaten ayrıca. Asus Prime B450M-K II 1674753677 4 RAM takmayı düşünüyorsanız eğer 445₺ farkla bu anakartı tercih edin. ASUS TUF GAMING A520M-PLUS
  15. C

Kasa Sadece ( 17K)

Linkteki üründe bulunan anakartın 2 adet RAM slotu var. Gözünüzden kaçmış galiba, 4 tane RAM takamazsınız.
Geri