Coish kullanıcısının son içeriği

1. C

Çözüldü Gigabyte Aorus M5 Yazılımı Çalışmıyor

Evet çözüldü, mouse için olan kısım program sorunsuz çalışıyor ayarları yapabiliyorum tamamen uyumlu, fakat overclock kısmı var beni ilgilendirmiyen kısım orası o bölüm çalışıyormu denemedim bilmiyorum
  2. C

Windows 10, internette gezinirken Aorus Engine yazılımının güncel versiyonlarının hatalar verdiğini çalışmadığını ve bu eski sürümün kurulması gerektiğini gördüm. Kurdum ve sorunsuz çalıştı. Buraya bırakıyorum Aorus Engine çalışan sürüm orjinal site arayanlar olur belki...
  3. C

İyi forumlar, Gigabyte Aorus M5 mouse aldım, mouse u bilgisayara taktığımda direk çalıştı hiç bir sorunu yok fakat Aorus'un bir yazılımı var mouse u özelleştirmek için DPI ayarı vs. için. Bu yazılımı indiriyorum yüklüyorum masaüstüne kısayolu da geldi, programı açıyorum fakat program karşıma...
  4. C

Mouselarda IPS, Hz, G, DPI Değerleri Kaç olmalı?

Teşekkürler
  5. C

Mouselarda IPS, Hz, G, DPI Değerleri Kaç olmalı?

Merhaba, 150 IPS, 30 G bir mouse ile 400 IPS 50G mouse değerleri arasından her zaman yüksek değere sahip olan mouse mu seçilmeli? Mouseun ele oturmasından sonra, bu değerlerde aramamız gereken oran nedir? Birde, 400 IPS de olup 150 IPS de olmayan nedir? Aynı soru Hz ve G değerleri içinde geçerli.
Geri