Çözüldü Gigabyte Aorus M5 Yazılımı Çalışmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Coish

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İyi forumlar, Gigabyte Aorus M5 mouse aldım, mouse u bilgisayara taktığımda direk çalıştı hiç bir sorunu yok fakat Aorus'un bir yazılımı var mouse u özelleştirmek için DPI ayarı vs. için. Bu yazılımı indiriyorum yüklüyorum masaüstüne kısayolu da geldi, programı açıyorum fakat program karşıma gelmiyor, görev yöneticisinde arka planda çalışıyor olarak gözüküyor, sağ altta da uygulamanın simgesi çalışıyor olarak gözüküyor bir türlü program ekrana düşmüyor neyi yanlış yapıyorum? Aşağıdaki linkden Utility olan kısımdaki güncel yazılımı indirdim kurdum, Firmware kısmındakini de kurdum.

KS

Coish

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşletim sisteminiz nedir?
Windows 10, internette gezinirken Aorus Engine yazılımının güncel versiyonlarının hatalar verdiğini çalışmadığını ve bu eski sürümün kurulması gerektiğini gördüm. Kurdum ve sorunsuz çalıştı.
Buraya bırakıyorum Aorus Engine çalışan sürüm orjinal site arayanlar olur belki. (AORUS Engine)

KS

Coish

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sorunu çözdünüz mü bu sürümle?
Evet çözüldü, mouse için olan kısım program sorunsuz çalışıyor ayarları yapabiliyorum tamamen uyumlu, fakat overclock kısmı var beni ilgilendirmiyen kısım orası o bölüm çalışıyormu denemedim bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri