coko kullanıcısının son içeriği

1. C

Çözüldü 3500 TL MONİTÖR ÖNERİSİ HK.

İkinize de tekrar teşekkür ediyorum 24'' yeter kanaatindeyim. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
  2. C

Fiyat olarak bu diğerinden 400 tl pahalı ancak değer mi diyorsunuz anlamadım bir şey yazmamışsınız ama ? 1669034242 Teşekkür ederim hocam bugün ikidir sorunlarımı çözüyorsunuz sağlıcakla :)
  3. C

Merhaba, Ben hali hazırda bulunan AOC i2269VW21.5'' IPS 6ms özellikli monitörümü yenilemek istiyorum. IPS ekran olsun Curved ve VA panel olmasın 23'' 24'' olsun istiyorum. Tepki ve Hz hakkında pek bir bilgim yok yani oynadığım oyunlarda çok farkettirir mi bilmiyorum fakat şu anki monitörümle...
  4. C

Çözüldü VENTO VG15FE KASA HK.

Hocam çok teşekkürler dediğiniz yerde imiş hakket ben biraz araştırmadan konu açmış olabilirim kusura bakmayın kasanın alt kısmında psunun üstündede yazı ile hdd ssd yazıyormuş :)
  5. C

Çözüldü VENTO VG15FE KASA HK.

Merhabalar, ben VENTO VG15FE kasa hakkında çoğu yerde pek bir bilgi bulamadım incelemelerde de üstünkörü bahsediliyor. Pek bilgim de olmadığından kasayı açıp baktığımda harici disk ya da ssd kasanın neresine monte edilebiliyor tam anlayamadım. Bende eski bir kasa var ve genelde onda hep...
Geri