CyrusL kullanıcısının son içeriği

1. C

Windows 10 Mavi Ekran Hatası

dostlar size bir konuyu danışmak için burdayım ekte bulunanlar windows 10 minidump dosyalarım bir kaç ay önce ram aldım fakat bir hata almadım şu zamana kadar ve bugün 3 kez çöktü bilgisayarım windbg uydulaması ile baktım dosyalardan biri riot vanguard diğer 2 si ise microsoft diyor fakat...
  2. C

Viewsonic Vx2418C Yoksa Asus Tuf Vg24Vqe Mi

monitörü hallettim konu kapanmıştır
  3. C

https://www.itopya.com/msi-238-g2412-170hz-1ms-hdmi-dp-freesync-premium-fhd-ips-gaming-monitor_u23574
  4. C

özellikle viewsonic döndürülebilme desteği biraz cazip gelmedi değil 1699291312 https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-asus-tuf-gaming-vg249q1a-23-8-1ms-full-hd-freesync-oyuncu-u-fiyati,1135070233.html böyle bir şey daha buldum bütçeyi azıcık aşarak alabilirim
  5. C

hocam peki Viewsonic Xg2405 bu nasıl 1699290735 https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-monster-aryond-a24-v1-1-24-1-ms-full-hd-g-sync-freesync-pivot-ips-fiyati,507922401.html...
  6. C

kanka 165hz civarı daha iyi olmaz mı genelde valorant takılıyorum ortalama fps 150 ile 200 arasında geziyor ve ayrıca va panellerin ping değeri daha düşük diye biliyorum
  7. C

Arkadaşlar bu iki monitör arasında kaldım sizce hangisini almalıyım sanırım Viewsonic garanti konusunda sıkıntı çıkartıyormuş Asus teknolojileri de hoş gibi duruyor biraz Asus tarafındayım açıkcası Sistem intel i3 10100f Gtx 1650S 8gb 3000mhz(2666Mhz) Msi H410M-B başka öneri varsa 4000tl...
  8. C

Görüntü Gecikmesi

60hz de kullanıyorum ancak monitörden kaynaklı ise değiştirip deneyeyim teşekkürler tv 120hz destekliyor oyun modu ile bir test edeyim
  9. C

Görüntü Gecikmesi

çeşitli mouselar denedim o laptopta kullandığım dahil malesef değil
  10. C

Yardım Minecraft Olmasından Daha Düşük Fpsler Alıyorum

vallahi optifine da neden öyle oluyor bilmiyorum benden bu kadar üzgünüm iyi oyunlar dilerim
  11. C

bir de windows un kendi görüntü ayarlarında grafik motoru olarak seçim yapabiliyoruz bunun için windows 10 da Ayarlar-Sistem-Gelişmiş görüntü veya grafik ayarları kısmından seçebiliyor olmanız gerekiyor windows 11 de sistem-monitör-grafikler kısmından seçebiliyor olmanız gerekiyor
  12. C

peki nvidia denetim masasında 3D ayarların yönetilmesi menüsünden üst kısımda otomatik seç yazar oradan nvidia işlemcisi gibi bir seçenek olmalı onu denediniz mi
  13. C

evet uma olucak 1694245751 uma yı seç sonra tekrar dene fps değerlerin düzeliyor mu haber bekliyorum :)
  14. C

evet kardeşim burdan gpu yu seçmen gerekiyor
  15. C

kardeşim birde performans ayarı yapmayı dene birde o bios da "integrated graphics" gibi bir ayar olması gerekiyor bu ayarı aktif etmeniz lazım görseldeki configuration sekmesinde aşağıya inin orda olması gerekiyor bir grafik ayarı açıklamaları okuyun gpu cpu gibi ifadeler görürseniz yanıt olarak...
Geri