D6rkz kullanıcısının son içeriği

1. D

Format Sonrası Fps Kaybı

işlemcim 12100f zamanla çözülür gibi bakıyorum şuanlık fps durumuna ama hala kalitesiz olması videoların benim canımı sıkıyor biraz takan biriyim bu tür konulara
  2. D

20-25K Sistem Önerisi (Temmuz 2023)

Şuanlık Beklemede Kalmaktan Zarar Gelmez Gibi Gözüküyor Senin Adına Piyasada Şuan Aman Aman Sistemler Yok Zaten Ama Ben Gözüme Çarpanları Senin İçin Aşşağıya Bıraktım Senin Adına Hayırlısı Olsun...
  3. D

Format Sonrası Fps Kaybı

herhangi bi update sunmadı bana direk açtı pc yi amd ekran kartı driver yükledim o kadar bide başta yazdığım video konusu hakkında bi fikriniz yada bilginiz varmıdır acaba
  4. D

Soru Turknet Altyapı.

Atlantisi Bilmiyorum Fakat Ben Türknet 1000mbps Kullanıcısıyım Ve Gayetde Memnun Olduğumu Söylemem Gerek Türkiye Şartlarında Valoda 7 Lol De 1 Ms Almak Biraz Şaşırtmıştı Beni İlk Aldığımda. Port Derken Şahsi Konuşacağım Apartmanın Girişinde Beyaz Bi Giga Fiber Kutusu Var Bizde 5 Tane Sanırsam...
  5. D

Format Sonrası Fps Kaybı

Dying Light 2 De FSR açık 1080p ye tanımlı işte formatdan önce 100 120 arası alıyordum şuan 90 100 geziyor Miles Morales de 80 90 alırken şuan 60 70 arası geziyor bios güncelledim ramleri 3200 mhz çektim hala böyle
  6. D

Format Sonrası Fps Kaybı

hayır obs den 100k bitrate alıyorum kayıdı geçtim youtube dan bi video açsam bile o bile hani 480p gibi gözükyor monitörüm Asus Tuf 165 hz 1920x1080 ASUS VG24VQR
  7. D

Format Sonrası Fps Kaybı

Arkadaşlar öncelikle merhaba, 2 adet sorum var benim ekran kartım AMD ASUS DUAL RX 6600 8 GB ve inanın çok kaliteli görüntü veriyor bütün oyunlarda hiçbir sorun yok ama kayıt alınca onu izlemeye veya youtube olsun yani her türlü mp4 bile izlerken 100k bit bile olsa video aşırı kalitesiz...
  8. D

Kali̇tesi̇z Vi̇deo Gösteri̇mi̇

Arkadaşlar şöyle başladı fragmovie tarzı arkada şarkı atıp valo videoları editleyip atıcaktım youtube a sonra kaydediom 100k bitrate de falan video bi maç 50 gb neyse sonra youtbe a attım bi videomu editleyip en son dedim böyle olsun bari telefondan izledim baya kaliteli hani pc ye res attım...
Geri