danteklein kullanıcısının son içeriği

1. D

Iphone 12 Alınır Mı

bütçem 28 29bin iphone almak istiyorum sizce 12 alınır mı uzun ömürlü olur mu bataryasıdır kasma sorunlarıdır hiçbir şey yaşamak istemiyorum
  2. D

1000 ₺ Kablosuz Mouse Önerir Misiniz?

https://www.gaming.gen.tr/urun/296384/razer-deathadder-v2-x-hyperspeed-kablosuz-optik-gaming-mouse-rz01-04130100-r3g1/?ref=akakce&v=1.97.3 düşünme bile al direkt
  3. D

Acil 1000Tl Bütçe Gamepad Önerisi

link atabilir misiniz
  4. D

Acil 1000Tl Bütçe Gamepad Önerisi

logitech f710 harici öneriniz var mı?
  5. D

Rgb Led Şerit Önerisi

pc masasının arka yüzüne yaklaşık 1m boyutunda şerit led yapıştırmak istiyorum. uygun fiyatlı ve usb girişli önerileriniz nelerdir
  6. D

Pubg AMD Den Intele Gecen Varmi

aynı işlemciyle oynuyorum sorun yaşamıyorum
  7. D

Soru Apex Legends Nasıl Bir Oyun.

çok oyunculu battle royale. valoranttan ziyade pubg ile kıyaslayabilirsin
  8. D

Wifi Adaptör Önerisi Olan

kablo 10 metre tam geliyor kasayla modem arasında sanırım uzaklık hemen hemen aynı
  9. D

modeme uzaklığınız ne kadar
  10. D

bakıyorum teşekkürler ne kadar hız kaybı yaşıyorsunuz
  11. D

bakıyorum teşekkürler
  12. D

daha mı iyi? pek bir bilgim yok öneriniz varsa atabilir misiniz
  13. D

Kasa odamda modem salonda arada koridor var. Bu yüzden ping kopma vs sorunları yaşamaktan korkuyorum ama şu an başka çarem yok. Evde kedim var kablo çektim 6 ayda kablo pert oldu sürekli kemiriyor. 50mbps internet kullanıyorum ve modeme olan mesafe uzak diyebiliriz. Fiyat performans olarak...
  14. D

Öneri Ses Bombası Önerisi

bütçem maksimum 2500tl hem evde hem dışarıda kullanabileceğim iyi bir ses bombası arıyorum
  15. D

Öneri 800 TL Mekanik Klavye Önerisi Istiyorum.

rampage kb 206 öneririm kasım indirimlerinde almıştım hala kullanıyorum red switch modelini multimedya tuşları da çok kullanışlı tek eksisi rgb degil rainbow
Geri