Devrim59 kullanıcısının son içeriği

1. D

Tv Im Netfilixe Girmiyor

Tv im netfilixe girmiyor nasıl düzelir
  2. D

Bu Laptop Cs Oynatır Mı

https://www.trendyol.com/lenovo/ideapad1-amd-ryzen-3-7320u-8gb-256gb-ssd-dos-15-6-cloud-grey-laptop-lenovo-turkiye-garantili-p-744554281?channelId=1&boutiqueId=61&merchantId=110963&adjust_t=mk12x3o_m4o2h83&adjust_tracker_limit=999999999&adjust_campaign=product_free&utm_source=share&utm_medium=pro...
  3. D

Ps5’E Ethernet Kablosu Çeksem ?

Arkadaşlar 50 mb hıza sahibim fakat ps5 imde fc24 oynarken bazı zamanlarda gerçek insanlarla oynarken donuyor internet çok size sorum şu modemle ps5 yan yana nerdeyse ps5’i ethernet kablosu ile modeme bağlasam internet hızı daha sağlıklı stabil olur mu ? Sorunum dahada çözülür mü ?
  4. D

Ps 5 Kol Yardım

Arkadaşlar ps5 kolumun orjinal olduğunu anlamam lazım kolun arkasında yazan numaraların yada kısmın hangisi seri numarası yardımcı olur musunuz
  5. D

Ps5 Kolları Için Aparat Önerisi

Arkadaşlar ps5 kollarımı koymam için bir aparat lazım ama bana şarj istasyonu önermeyin şarj olmasına gerek yok sadece üstüne düşmeyceği durcağı bir apart olsa yeterli varmı önerileriniz
  6. D

Playsation 5 Fps

https://ty.gl/0a6yxjgl5t bu hocam
  7. D

Playsation 5 Fps

Arkadaşlar sanırım ps5 120 hz destekliyormuş oyunlarda ben askerdryken ailem almış ps5 fakat anladığım kadarıyla kablom 120 hz desteklemiyor doğrumuyum ? 120 hz için yeni kablomu almam lazım 4 k oyunda bilr 60 sanit oynuyorum kablo değişsem 4 k 120 alır mıyım ? not : kulandığım tv 4 K
  8. D

Askerlik Hakkında Bilgi

Sivas merkez yazıyor hocam 1693569701 Teşekkür ederim
  9. D

Askerlik Hakkında Bilgi

Selamlar, Uzun zamandır pc hocası forumda takılan bilgiler öğrenen birisi olarak askere gidiyorum kendinize iyi bakın hakkınızı helal edin birşey sorucam ama Kağıdımda p-001 avcı p.mng.k.çvş yazıyor anlamı nedir ne yapıcam ?
  10. D

Askerlik Yapmış Arkadaşlar Toplanabilir Mi ?

Arkadaşlar bilgisi olan lütfen yazabilir mi askerlik kağıdımda böyle bişey yazıyır nedir ?
  11. D

Bilgisayar Değişik Davranmaya Başladı

Arkadaşlar gamepower fujin kullanıyorum neden bilmiyorum dakika başı bu çıkıyor kulaklığı çıkartıyorum gene geliyor erkrana yardım lütfen
  12. D

Ps5 Warzone Nasıl Iner

Ps5 warzone nasıl indiricem yardım lütfen bulamadım
  13. D

Yeni Vandal Vandal Champions 2023

yeni vandal vandal champions 2023 eski champions mağazaya 1 kere gelicek dimi özel bir silah olucak almaya değermi ? hesaba 1 sene sonra vs değer katarmı ?
  14. D

Soru Pubg Mobili Nereden Oynuyorsunuz ?

Hd mi oynuyorsun hdr mı hocam 1080 p seçili olduğu zaman hdr alsam sorun olur mu
  15. D

Soru Pubg Mobili Nereden Oynuyorsunuz ?

Fps düşüşü yer yer de olsa takılma yaşıyor musun fps sabit 90 ayarında kalmıyor hiç
Geri