didkity kullanıcısının son içeriği

1. D

21.000-25.000 TL Gaming PC Önerisi

20-27 bin TL arası gaming hazır kasa önerisi verebilecek var mı ekran kartı sadece AMD istemiyorum FPS ve mmorbg oynuyorum
  2. D

12400F Ve RX 6800 Isınma Problemi

12400f ve AMD 6800 var oyunlarda belli bi zaman sonra arada siyah ekran ve reset atmaya zorluyor makina ısındığı ve sıvı soğutma gerektiğini söyledi burdaki bir PC Ci sorun bunda mıdır yoksa ekran kartı wattman tarzı bişeymidir çözemedim bir türlü rise online ve valorant oynuyorum genellikle
  3. D

AMD 6800 Wattman

Asus tüf gaming 750 watt power da
  4. D

AMD 6800 Wattman

Asus
  5. D

AMD 6800 Wattman

AMD readon rx 6800 ekran kartı ama aldığım günden beri win 11 vardı yapıyor du ondan dedim win 10 yaptım yine atıyor
  6. D

AMD 6800 Wattman

Merhabalar 12400f ve AMD 6800 ekran kartı var fakat valorantta veya oyunlarda bı anda masa üstüne atıyor wattman yiyor reset atmadan düzeliyor internet üstünde bazı ayarları denedim fakat çözülmedi bunu nasıl çözebilirim yardım eder misiniz
  7. D

15 sn kapanma hatası

Peki ne yapmalıyım
  8. D

15 sn kapanma hatası

Öyle dedi zaten yeni PC aldım ben ama bu çalışan makina duymuş gibi bu hata verdi 2. Kasa olarak kullanıcam çözebilirsem
  9. D

15 sn kapanma hatası

Msi h110 gaming anakart usblerin hepsini söktüm bios çıkardım pilini taktım anakart üstündeki usb port çıkardım ama yine aynı hatayı alıyorum bilgisayarcima sordum anakart değişebilir o değişirse işlemcide değişir dendi bu kadar ciddi bir arıza mı yardım edebilirmisiniz
  10. D

Kasa önerisi

Rise online valorant başta olmak üzere oyunlar
  11. D

Kasa önerisi

Bu PC ne diyorsunuz arkadaşlar fps mmorbg oynayan biri için uzun soluklu olurmu
  12. D

PC'yi Ekleme Yapabilirmiyim?

Var mı peki öneriniz
  13. D

17 den 20 K arası fps ve mmorbg oyunları oynuyorum kasa önerisi
  14. D

Merhaba Arkadaşlar, Bilgisayarım özellikler MSI h110 gaming anakart msi rx 470 4 GB 256 bit ekran kartı 16 GB RAM 480 ssd 1tb harddisk i5 7500 3.40 ghz işlemci mevcuttur bu kasamda ekran kartı ve işlemci olarak nasıl bir yükseltme yapabilirim? Şimdiden Teşekkürler.
  15. D

VICTOR - 12400F + 6800 XT sistem 23K fiyata nasıldır?

Evet önericeğiniz belli bi sene arkamıza bakmıyacağımız
Geri