12400F Ve RX 6800 Isınma Problemi

didkity

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
12400f ve AMD 6800 var oyunlarda belli bi zaman sonra arada siyah ekran ve reset atmaya zorluyor makina ısındığı ve sıvı soğutma gerektiğini söyledi burdaki bir PC Ci sorun bunda mıdır yoksa ekran kartı wattman tarzı bişeymidir çözemedim bir türlü rise online ve valorant oynuyorum genellikle

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
12400f ve AMD 6800 var oyunlarda belli bi zaman sonra arada siyah ekran ve reset atmaya zorluyor makina ısındığı ve sıvı soğutma gerektiğini söyledi burdaki bir PC Ci sorun bunda mıdır yoksa ekran kartı wattman tarzı bişeymidir çözemedim bir türlü rise online ve valorant oynuyorum genellikle
ısı değerlerini paylaşırmısnız

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
siyah erkanı ben 6700xt de alıyordum lanet bir olay çözümü yok ne yaptıysam olmadı belki sende olur ama bir dene mesela valorantta dm'de sorun olmuyordu ranked girdiğimde direk siyah ekran yiyordum ceset atıp geldiğimde bazen tekrar gidiyordu bazen sorun olmuyordu onun yüzünden haftalarca ban yedim

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
12400f ısınan bir işlemci üstüne kasa hava akışı bulunduğu ortam hava akışı derken sıvı soğutma ve kule tipi soğutma ihtiyacı doğuruyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri