do not interfere kullanıcısının son içeriği

1. do not interfere

AOC 27G2U Monitörde bir sorun var ne yapmalıyım?

Bugün aradılar, AOC 27G2SAE/BK 165hz göndereceklerini söylediler kabul etmeli miyim?
  2. do not interfere

Fiyat/Performans PCH Sistem satışta

Hocam siz de haklısınız fakat Vatan İtopya gibi sitelerin 3.000 kullanıcı girince çökmesi ironik duruyor. Diğer yandan 18.30'da satışa açılan ürünün 19.50 gibi saatlerde birileri tarafından alınması da ironik duruyor, bu tarz sistemler için belki dolarlar altınlar bozduruluyor insanlar sepete...
  3. do not interfere

Bu sistem alınırmı?

https://www.gaming.gen.tr/urun/201911/dost-kayaoglu-dk4-amd-amd-ryzen-5-5500-asus-radeon-dual-rx-6600-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Bu sistem atmış olduğun sistemle neredeyse aynı performansta neden fazla para veresin ki?
  4. do not interfere

144hz alınca olduğunu farkettim, 20 gün + 5 gün servis + itopya onay süreci varmış, 25 gün neyle idare edeceğimi düşünüyorum. Teşekkürler
  5. do not interfere

Akşam düzelmişti, sabah yine oldu biraz ve 5-7 dakika sonra düzeldi, panelin soğuk olmasında oluşan normal bir durum mudur dediğiniz gibi sonradan düzeliyor.
  6. do not interfere

Merhaba hocam, kutudan çıkan hdmi kablosu ile bağlamışım, 120hz'ye alınca sorunun düzeldiğini farkettim, kutu içeriğine baktığımda display port kablosunu taktım şuan da sorunum düzeldi, yani monitörde herhangi bir problem yok mu demek oluyor, sorun kabloda mıymış yani, teşekkür ederim...
  7. do not interfere

Hayır dediğim gibi herhangi bir darbe almadı, bilgisayar ilk açıldığı zamanlarda oluyor aslında şuan bir problem yok. Oda soğuk ondan kaynaklı bir problem olabilir mi sizce?
  8. do not interfere

3.06.2022' tarihinde İtopya'dan almış olduğum AOC 27G2U monitörde herhangi bir sorun darbe, su ile temas vs. almadan, yemekten geldikten sonra bir sorun olduğunu fark ettim, bu sorun nedir arkadaşlar? Girişleri kontrol ettim herhangi bir problem bulunmuyor, oluşan durumu da video olarak...
  9. do not interfere

45.000 TL SİSTEM ÖNERİSİ ( OYUN İÇİN )

https://www.itopya.com/kaanflix-ultimate-supreme-gameramd-ryzen-5-5600pny-geforce-rtx-3080-ti-xlr8-gaming-revel-epic-x-rg_h17067 45K'ya gerek yok bu sistemle 2K da istediğiniz oyunu oynarsınız.
  10. do not interfere

GT 730

Gt 730 kartının bir DDR3 modeli bir de DDR5 modeli bulunuyor, DDR5 modeli DDR3'e göre en az %50 daha fazla performans veriyor, önce kartın hangisi onu kontrol et ve sonrasında internetten o kartın testlerini incele.
  11. do not interfere

Çözüldü Logitech G435 Valorant oynarken kendi sesim bana geliyor.

Sorunu çözdüm aslında, bunu kapatınca düzeldi teşekkür ederim.
  12. do not interfere

Logitech g435 Driver Var Mı?

Yan ses ayarını nasıl kapatabiliriz? Valorant oynarken kendi sesimi duyuyorum aşırı sinir bozucu @ugur.gozaydin
  13. do not interfere

Kulaklığın yazılımı LOGİTECH G ise oradan uygulama kulaklığı görmüyor.
  14. do not interfere

Merhaba, normalde herhangi bir sorunu yok fakat Valorant'a girdiğimde kendi klavye sesim ve çok az bir miktarda kendi sesim bana geliyor, kafayı yedim yardımcı olabilecek var mı?
Geri