egegokgor kullanıcısının son içeriği

1. E

Bilgisayarım Yeterli Performansı Vermiyor

msi bios içinden amd precision boost overdrive'ı enable mode aldım ve 3.98 temel hızdan 4.20 cıvarlarına çıkıyor sıcaklık ise occt extreme testinde 68 70, oyun içinde de 62 65 civarı değerler nasıl fazla mı?
  2. E

evet Inca 6'lı Oval Akım Korumalı Işıklı 2M Beyaz Priz
  3. E

hepsi güncel.. 1687386925 zaten bir sıkıntı var ama ney çözemedim
  4. E

neyin güç seçenekleri
  5. E

5800x3D MSI RTX 3080 MSI MAG X570s Tomahawk Max Wi-Fi 2x16 3600MHz RAM 980 Pro 1TB M.2 SSD Arctic 360mm sıvı soğutucu Corsair 5000D kasa Yeni format ve eksiksiz driver kurulmasına rağmen sistem CS:GO, Valorant gibi işlemci ağırlıklı oyunlar başta olmak üzere 200 FPS değerlerini görüyor...
  6. E

ZOWIE XL2546K OUTLINE CROSSHAIR SORUNU

ss alıp arkadaşa attım ssde yok fotoğrafta belli oluyor kimi yerlerde ama çıplak gözle baya belli oluyor
  7. E

bi arkadaşımda da varmış aynı sorun bilgisayarı ilk aldığında format atmış düzelmiş hiç sanmıyorum ama düzelir mi format atsam :D
  8. E

hep 4:3 oynuyordum oyunu cross değiştirince yeşil ve mavide bariz belli oluyor kırmızı hat
  9. E

CSGO ve Valorant gibi oyunlarda 4:3 oynadığım zaman crosshairin outline kısmında hafif kırmızılıklar var reddit vs baktığımda bu sorunları yaşayanları gördüm hem amd hem nvidia tarafında ama kesin bir çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevinirim monitör: zowie xl2546k ekran kartı: msi rtx 3080...
  10. E

4000TL sıvı soğutma önerisi

lian li galahad 360 aio
  11. E

5800x3d RTX 3080 SIVI SOĞUTMA

her ne kadar performans en önemlisi de olsa kasasında rgb istiyo insan
Geri