ekrem durustoglu kullanıcısının son içeriği

1. E

Öneri 600W'a Kadar Psu Önerisi

Deepcool'a ne dersinzi
  2. E

yorumun için tşk edeim
  3. E

zaten sorun cikaran o hocam deep cool PK550D almayi dusunuyorum suan not: bu butcemi asar bide butcem o kadar cikarsa nzxt c750 var daha iyi degilmi i3 10105f gtx 1660s
  4. E

Yıldırım sonrası PC acılmadı. PSU kokuyor gib. İ bir bilgisayarciya götüreceğim. Nereden sorun var diye. PSU Power Boost. PC kalani zararlı mı bilmiyorum.(kontrol edebilmemin bir yolu varsa soyler misiniz?). İtopya'dan alali 1 yil oldu. Garanti var. Bakarlar mi bilmiyorum. Ama ben sorunun...
  5. E

2.El Klavye Önerileri

Bulduklarim bunlar: 1-SteelSeries Apex M400. Kutu yok tuşlarda hiç sorun yok tuşlarda silinme yok Amerikan klavye beyaz Switch tahminen az kullanilmiş. Fiyat: 600TL. 2-HP Omen encoder Cherry MX Blue Switch. Kutu yok tuşlarda hiç sorun yok az kullanilmiş. Fiyat: 650TL. 3-Monster Pusat K3 Pro...
  6. E

Çözüldü itopya SYSTEM-1660 SUPER adlı hazır sistem nasıl

Hepinizin yorumu ıcın tesekkur ederim inş bi sıkıntı olmaz hepinize iyi günler dilerim.
  7. E

elimden geldigi kadar hızlı degistiricem ama pc şöle bi 6 ay fln dayanamazmı
  8. E

Sizce Hangisini Tercih Etmeliyim ?

butcen varsa 2. sistemi al ben 3. sisitemi aldım o kadar butcem yoktu diye
  9. E

akım korumalı priz alsam beni ne kadar süre idare eder
  10. E

peki hocam bu kasaya uygun kaliteli bir psu önerirmisiniz param olunca degistereyim
  11. E

PSU nun basına bisey gelip sistemi bozmasından korkuyorum böle bir durum yaşanırmı acaba ?
  12. E

Evet arkadaşlar bugun itopya magazasına giderek bu sistemi 8999 tl ye aldım nasıldır evet kasanın psusu kötü ama sizin düşünceleriniz nelerdir iyi yapmışmıyımdır ? KASA LİNK
Geri