Ekremy kullanıcısının son içeriği

1. E

30 k bütçe

Merhaba 30 k ya kadar bütçem var render alabiliceğim mimarlık için öizim uygulamarını rahatlıkla kullanabileceğim bir bilgisayar lazım link atabilecek arkadaş var mı hemen almam gerekiyor yardım eden arkadaşlara teşekkürler
  2. E

Ram mhz

2133 dede kapanmaya başladı pc kendi kendine kapanıyor açılıyor bakoya girdiğimde özellikle kafayı yiycem sıfır aldım bide bunları
  3. E

Ram mhz

Yok hocam biosta güncelledim 3200 de oyunda pc kapanıyoe 2700 e denedim yine kapanıyor intel pişmanlıktır
  4. E

Ram mhz

G skıll ripjawsV ddr4 3200 mhz 8x2 16 gb cl 16 1.35 v
  5. E

Ram mhz

Bu vatanın sattığı sistemde ki pc gskill olan
  6. E

Ram mhz

Xmp açıyorum 3200 e otomatik alıyor ama oyunlarda 10 dk sonra tka diye pc kitlenip kalıyor kapnıyor sonra 2133 e tekrar sıfırlıyorum sıkıntısız oynatıyor bu seferde ramleri mi değiştirmem lazım anlamadım ki
  7. E

Ram mhz

Ben direk tıkladım bana seçtiriyor kaçta çalışsın diye orda 3200 e seçtim ama 4 tane 3200 seçeniği var 1 tane seçiliyor 3200 olduda 2 gün sonra hata verdi biosu sııfrladım
  8. E

İNTEL VE MW2

Takip varsa bende alabilirm
  9. E

Ram mhz

Merhaba elimde h610m bomber msı anakart var ve i3 12100 f işlemci bellek gsil 3200 mhz ancak 2133 te çalılıyor biostan bu bellek hızını nasıl 3200 e alabilirim denedim ancak beceremedim
  10. E

Rx6600 Asus dual

lhrsiyle felan oynamışlarmıdır acaba onu nasıl kontrol edebilirim 2.ci el aldımda bu kartı
  11. E

Rx6600 Asus dual

Ardakaşlar merhaba hiç anlamadığımdan soruyorum rx6600 asus dual bu bencmark değerleri normal mi
  12. E

Sıcaklık değeri

Çözüldü hocam tamamdır testi gönderen arkadaş oyun oynuyormuş arka planda ondan dalgalanmalar oçvar testi yeniledik sorun yokmsuan
  13. E

Sıcaklık değeri

Sürekli kart al sat yapan bir arkadaş var ona sordum oda normal değil düz olması lazım diyor kartı alıcaktım ikilemde bıraktı beni gerçektende funmark testlerine bakıyorum sıcaklık ilk yükseliyor sonra düz ilerliyor dalgalanma yok
  14. E

Sıcaklık değeri

Sıcaklık değeri normal 55 dereceye kadar çıkmış sorun orda değil sorun aşağıda ki sıcaklık grafiği inişli çıkışlı normalde funmarklarda sabit kalıyor ama bu kartta iniyor çıkıyor
  15. E

Sıcaklık değeri

Merhaba bu kartın değerleri normal mi yarım saat test altında kaldı sıcaklık çok cıkmadı ama alt grafiğe bakıldığında sıcaklık bi inip bir çıkıyor sürekli bu normal değil diye biliyorum konu ile ilgili yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı 7 aylık kart daha ikinci el alacağım
Geri