ElateKaya kullanıcısının son içeriği

1. E

Assetto Corsa Pure Planner Yok

iyi bayramlar ; asetto corsa yı görseldeki gibi yapmak için bütün herşeyi yğkledim fakat uygulamalarda pure planner yok o olmladan ayar yapamıyorum.
  2. E

Öneri PC Toplama

Selamlar; Ben yakın zamanında kendime iyi bir sistem topladım ve benim ortaokuldan beri konuştuğum arkadaşım var onada hediye alarak bi sistem toplamak istiyorum Malum bende öğrenci olduğum için param çok yok söyle gt 740 lı mc valo cs kaldıran sistem önerebilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler..
  3. E

Acilll

Merhaba ; Geçen hafta bir bluetooth dongle sipariş ettim ve bugün geldi . Cihazı bilgisayar taktım sonra aygıt yöneticisinden cihazı etkinleştirdim ve cihaz çalışıyordu . Daha sonra mikrofon testi yaptım ama dc de ve ses kaydedicisinde mic çalışmıyordu ne yapmam lazımm .
  4. E

Öneri Bu Sisteme Monitör Önerisi

iyi akşamlar
  5. E

800 mhz i farketmessin o kadar hocam işlemcin zaten çok iyi ilerde ekran kartı değiştirirsen sorun yaratmaz
  6. E

kingston iyidir hocam onu alın
  7. E

hocam şöyyle ssd niz güzel ama 27 inch yerine 23 inch alabilirsin çünkü ekran kartın 1080 p için yapılmış bir ekran kartı hem daha ucuz hemde ıps 1080 p monitor bulabilirsin o fiyata seni 4-5 ı-yıl yüksek ayarlarda götürür pc 1695577776 bide daha düşük fiyata sistem isterseniz vatan bilgisayarı...
  8. E

çok fazla olmaz kral view sonic al
  9. E

Merhaba; Benim sistemimde rtx 3060 12 gb ve kullandığım monitor casper excalibur 27 ilk olarak monitor ısınıyor ve ekrandaki sıcaklık yüzüne vuruyo siyah ewkranlarda imleci haraket ettirirsen ghosting i çok rahat görebilirsin deli gibi ghosting var siyah renkler tam siytah değil yani doğru...
  10. E

Soundwire Aci̇ll

UYGULAMAYI TELEFONU BLUETOOTH OLARAK KULLANMAK İÇİN YÜKLEDİM AMA UYGULAMA AÇILMIYOR NE YAPMALIYIM
  11. E

Win 11 Play Store

Merhabalar Bugün win 11 bilgisayarıma play store kurdum ama wifi olmadığı için ethernet kablosuyla bağlıyım internete . play store açıldığı zaman wifi istio nasıl wifi yerine ethernete bağlıyabilirim
  12. E

Torrent Oyun Açılmıyo

Merhabalar , Bugün spiderman miles moralesi torrent indirdim ve açılırken böyle dio sistemim : 3060 12 gb r5 5500 16 gb ram m2 ssd 500 gb
  13. E

Ekran Kartini Yanlışımi Taktim

ekran kartina driver indircektim diretx e girdim ama ekran kartim 8 gb gozukuyo benim taktigim ekran karti 3060 12 gb di . ekran kartini takarken 2 tane ayri ayri 6+2 pin vardi diger pinimi takmam lazim yoksa sorun başkami
  14. E

Acil

nasıl kuruluyor driver daha yeni kurdum pcyi ve enternet kablosu daha takili değil 1690036880 ekran karti 3060 12 gb
  15. E

Acil

merhaba bilgisayara Windowsu yeni kurdum ama monitorun hzi ayarlanmio normalde 200 hz
Geri