elymuinium kullanıcısının son içeriği

1. elymuinium

Ne Kadar Paranız Var :)

yine kendime bir not olarak güncelleme :) anlık olarak yuvarlama net 220klık bir portföyüm oldu(Servet dahil değildir) hala daha 4 yıl 7 ayımız var bakalım. Malesef bayram zamanı bir kaza yaptım, sadece maddi hasarlı allahtan. Kendime en önemli notum ise sen ne kadar dikkatli olsan dahi...
  2. elymuinium

Ev Sahibim Çok Farklı Bir Iban Verdi?

kendisiyle görüşebilmem mümkün değil zira ev sahibim Türkiye'de yaşamıyor ayrıca kendisi Türkçe de bilmiyor... Oğlu emlakçı ile iletişim halinde. Bir de bildiğim kadarıyla whatsapp konuşmaları delil olarak sunulmuyordu yanlışım var ise düzeltin lütfen
  3. elymuinium

Ev Sahibim Çok Farklı Bir Iban Verdi?

Merhaba, ev sahibim yabancı uyruklu ve emlakçı vasıtasıyla "bankama giremiyorum" diyerek kendi isminden ve hatta soyisminden daha farklı bir iban gönderdi kiraları bu iban'a at diye. bende ilk ay gönderirken farkında olmadan bana ilk verdiği ibana yani kendi isimi soyisimi bulunan ibana...
  4. elymuinium

Oyun içi çektiğiniz fotoğraflar

buraya yükleyemedim ondan :D
  5. elymuinium

3D Baskı Makinesi

önerebileceğiniz 3d makinesi var mı? neye göre ve nasıl seçmeliyim??
  6. elymuinium

Hangi Model Telefon Kullanıyorsunuz Ve Ne Oynuyorsunuz?

2018 'den beri iphone 8 kullanıyorum mobilden herhangi bir oyun oynamıyorum veya aktif olarak sosyal medya kullanmıyorum.
  7. elymuinium

bende gelecekteki kendime not amaçlı yazayım :) 23 yaşındayım mkk ya kayıtlı, altın hisse vs. olarak 117k var birazda kripto ve bilgisayar kasam... bakalım 5 yıl sonra ne olacak :D
  8. elymuinium

Ülkenin durumu belli benim ise merak ettiğim konu ise şu " Ne kadar paranız var? " Bankanızda, cebinizde, hisseleriniz , altınınız toplam olarak ve yaşınız ? Borclarınızı da ayrı olarak yazınız ( Gayrimenkuller hariç ) elbette ki katılmak zorunda değilsiniz.
  9. elymuinium

Monitörde Ki Y Ve D Frekansı Nedir?

Çözünürlük : 2560x1440 Y. Frekansı : 222.6 khz D. Frekans : 144.0hz Piksel saati : 592.1 mhz Monitörde bilgi kısmına geldiğimde Gibi bir ibare var bu Y frekansı nedir? ve ne işe yarar bilen aydınlatabilir mi
  10. elymuinium

Kira Hakkında Napmalıyım??

evet maalesef. yarın halletmeye bir şeyler yapmaya çalışacağım.
  11. elymuinium

2020 de ilk sözleşme yapmışız ondan sonrası tekrardan yenilemeye gerek kalmadığı için bu yıla kadar %25 ile devam ettik. ilk sözleşmenin yenilenmeye gerek kalmadan 5 yıl geçerliliği var diye biliyorum.
  12. elymuinium

Öğrenciyim, ev sahibine de anlayış göstererek 7 bin lira bile zar zor kabul ettim fakat bu binanın yıkılma konusu çok bozdu. Yarın emlakçıyla konuşmam gerek anlaşılan
  13. elymuinium

Kira sözleşmemiz var fakat zam konusunda banka üstünden 7 bin lira göndermiştim. anlaşmayı kabul etmiş mi sayılır yoksa 2 ayın kirasını bir kerette gönderdim gibi bir savunma yapılabilir mi. Bu yıkılma muhabbeti olmasaydı uğraşmazdım yine de.
  14. elymuinium

Merhaba Arkadaşlar, İzmirde normalde 2,5k kiram olan evi, normalde %25 arttırarak 3.125 tl olması gerekirken, ev sahibim zam ile 7k yapmayı teklif etti. bende bu evin muadillerine baktığımda 20 binden başladığı için istemeyerekte olsa mahkemeyle uğraşmamak için el mecbur kabul ettim. bir kaç...
  15. elymuinium

Monitör Önerisi/Tavsiyesi

merhaba arkadaşlar sistemim imzadaki gibidir. 2. bir monitör almak istiyorum fakat ilk monitörde çizim yaparken alacağım monitörde bir şeyler, videolar vs. izleyip arada bir bakmak veya chat okumak vs. gibi. önerileriniz nelerdir? şuanda kullandığım monitör 2k olduğu için 2k monitör mü almak...
Geri