eminmertcanyilmaz kullanıcısının son içeriği

1. E

Soru Ram Değişimi

Ryzen 5 5500 4060 var ekran kartı da
  2. E

Soru Ram Değişimi

Merhaba Sistemimde 8x2 toplam 16 ram var ram yükseltmek istiyorum. Performans olarak çok fark ediyor mu? Birde bende Asus prime b450 mk2 var bir tane ram buldum uyunlu mu ve iyi markamı tam bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Tavsiyelere açığım...
  3. E

26.000-30.000 TL Bilgisayar Tavsiyesi

Teşekkür ederim cuma gününü bekliyorum
  4. E

Bilgim yok nerden alabilirim o nasıldır
  5. E

Merhaba, 30-35k arası bir bütçem var bilgisayar almak istiyorum sadece kasa diğer herşey mevcut. Ekran kartı Nvidia olacak şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum
  6. E

Soru Anakart Değiştirme

5-6k arası işlemci de ryzen 5 5600 var
  7. E

Hwid Ban

Yani komple değiştiricem sıfır alıcam takıcam yenisini açılır o zaman
  8. E

Soru Anakart Değiştirme

Merhaba, Şuan kullandığım Asus Prime B450M-K2 var modeli yükseltmek istiyorum ama ekran kartı uyumlu olması lazım galiba çok bir bilgim yok şuan nvidia 4060 var ekran kartı ona uyumlu hangi anakart alabilirim yarıdmcı olabilir misiniz
  9. E

Hwid Ban

Anakart değişilirse o ban kalkıyor mu
  10. E

35.000-45.000 TL İlk PC Toplama

Yani oyun genel olarak ekstra birşey yok fps oyunu çok oynuyorum
  11. E

Yorumunuz için teşekkür ediyorum öncelikle. Ben biraz intel'ciyim bu şekilde intel bulabilir miyiz
  12. E

Arkadaşlar merhaba, İlk defa sistem toplayacağım. Asus tuf 180hz bir monitörüm var hali hazırda ve mouse kulaklık klavye gibi ekipmanlarım var yani sadece kasa gerekiyor bana. Hazır sistem veya parça olarak toplayabileceğim iyi bir sistem önerebilir misiniz. Bütçe Max 40K
  13. E

Yardım SSD Önerisi

Merhaba arkadaşlar Asus b450-mk2 uyumlu ssd önerisine ihtiyacım var çok anlamıyorum yanlış birsey almak istemiyorum 1tb 2tb hafızalı
  14. E

Soru Monitör Hz 165 Kalıyor

Aynen dediğin gibi ayarlarda buldum hız aşırtma açtım teşekkürler bro
  15. E

Soru Monitör Hz 165 Kalıyor

Merhaba arkadaşlar Bugün 180 hz bir monitör aldım ama ayarlardan max 165 hz gözüküyor display ile bağlı monitör mü hatalı yoksa benim yapabilceğim birşey var mı? Aldığım monitör aşağıdaki...
Geri