eminx kullanıcısının son içeriği

1. E

Çözüldü Bios Update

Sıkıntı kalmadı hallettim çok teşekkür ederim yardımınız için.
  2. E

Çözüldü Bios Update

Dediklerinizi kendi anakartıma göre yaptım ve beni biosa attı şimdi ne yapmam lazım?
  3. E

Çözüldü Bios Update

Direkt pc yi kapatayım mı yani onu mu diyorsunuz üzerinde hala usb fllash takılı geri dönülemez bir hata olmasını istemiyorum.bide pc yi kapattıktan sonra tekrar açmayı denemek mantıklı mı belki açılır diye.yoksa dediğiniz uygulamayı mı yapayım direkt 1703154718 anakartın kılavuzuna baktım bende...
  4. E

Çözüldü Bios Update

Olmuyor hiçbir şey
  5. E

Çözüldü Bios Update

Hayır
  6. E

Çözüldü Bios Update

Güncelleme oluyordu alttaki bar doluyordu tam olarak bitti mi bilmiyorum görmedim aniden no signal yazdı ve hala siyah ekran bekliyorum bir şey de yapamıyorum sıkıntı olur diye
  7. E

Çözüldü Bios Update

Selamlar pc hocası amd sistem videosunu izledim ve bios update yaptım. Her şeyi doğru yaptım flasha bios update kurup biostan update i başlattım ama birden ekran gitti ve 15 dakikadır siyah ekrana bakıyorum yardımcı olur musunuz. Anakart asus prime b450m-k II
  8. E

Soru Hangi Kart Alınmalı ?

Bende onu tercih ettim zaten teşekkür ederim.
  9. E

Soru Hangi Kart Alınmalı ?

ASUS DUAL GeForce RTX 3060 OC 8GB VS ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB (işlemci AMD Ryzen 5 5600 )
  10. E

Hazır Sistem + Monitör

peki sistem hakkındaki yorumunuz nedir bu fiyata bu sistem alınır mı?
  11. E

Hazır Sistem + Monitör

19.000
  12. E

Hazır Sistem + Monitör

https://www.gaming.gen.tr/urun/204601/mantis-6700xt-amd-ryzen-5-5600-asus-radeon-rx-6700-xt-dual-12gb-oc-16gb-ram-500-gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Bu sistemi almayı düşünüyorum. önerinizi ve yorumlarınızı merak ediyorum. BU sistemin yanında bir de monitör almayı düşünüyorum f/p monitör...
Geri