EmoWanKenobi kullanıcısının son içeriği

1. E

Bilgisayarı Her Açıp Kapattigimda Ez Flash 3 Utility Açılıyor. ( Windows'u Kullanabiliyorum)

RAMKingston Fury Beast RGB 32GB (2x16GB) 3600MHZ CL18 SSD modeliKingston NV2 1tb Ekran kartıASUS TUF GAMİNG 4070 oc AnakartASUS TUF GAMİNG B760m plus WiFi D4 İşlemciIntel i5 13400F Selam dün YouTube da çok meşhur bir kanaldaki gibi UEFI format attım adımların hepsini birebir yaptım. Ardından...
  2. E

Soru 210 TL Oyun Önerisi

1 aylık Xbox gamepass alıp takilabilirsin. İstersen bı gamepass kütüphanesinen göz atm
  3. E

Öneri Blue Swicht Klavye Alınırmı

Blue switch in sesi fazla. İlk başlarda güzel gelir sonradan bayar önerim kırmızı alman. YouTube da karşılaştırma videoları var bakabilirsin. Muhtemelen Windows konusunda sorun yaşanabilirsin. Ben de Windows 8 yazan bir klavye aldım Windows 10 da kullanıyorum şuan. Almadan önce klavye ile ilgili...
  4. E

13400F Ve Rtx4070 Sistemde Alışılmışın Dışında Şeyler Yaşıyorum.

Selam, 13400F ve RTX 4070'im var. RAM'lerim de 32 GB 3600 MHz. LoL oynarken arkaya Spotify'dan müzik açınca bir müddet sonra FPS drop yiyorum. 2K'da kullanıyorum ve müzik açmadığım zamanlar bazen 500-600 hatta bazen 700 FPS alıyorum ama müzik açtığım an arkaya, FPS drop yiyorum. CS2 oynarken...
  5. E

Yardım Asus Tuf Gaming H3 Mikrofonu Açılmıyor

ASUS TUF Gaming H3 kablolu kulaklık aldım ve telefonda kullanırken mikrofon konusunda sorun yaşamadım hatta çok iyiydi. PC de ise hem ön hem de arka panelden takmama rağmen mikrofon çalışmıyor. ASUS'un kulaklık ile yolladığı kendi birleştirici kablosunu kullanınca da sadece sol kulaklıktan sen...
  6. E

Yardım Asus Tuf Gaming H3 Mikrofonu Açılmıyor

Selam, İtopya üzerinden ASUS TUF Gaming H3 kulaklık aldım lakin kulaklığın mikrofonu telefonda çalışmasına rağmen bilgisayarda çalışmıyor. Tekli girişini kasanın mikrofon kısmına takınca mikrofon çalışıyor ama kulaklığın hoparlörü çalışmıyor bu sefer. Birleştirici ile takınca sadece hoparlör...
  7. E

RTX 4070 İ5-13400F Sistemde Yanık Kokusunu Sorunu

Tekrardan full yükte test ettim. Ekran kartını %96 kullanımda 25 dk kullandım. En fazla 62 derece oldu.(After burner dan baktım.) İşlemci 67 derece oldu. Forza 5 ekstrem ve ultra ayarları açtım. Üstüne Dlss kalite modunu en yükseğe aldım. Öyle test ettim. QHD(2k) da en az 127 FPS en fazla 144...
  8. E

Kontrol edip tekrardan yük altına sokacağım bilgisayarı.kokunun nereden geldiğini bu sefer bulabilirim sanırım. Test ettikten sonra size döneceğim hocam. Ayrıca biri bana kullandığın prizi değiştir dedi. Sizce sebep bu da olabilir mi ?
  9. E

İyi sanırım. FPS konusunda sorun yaşamıyorum.
  10. E

Tam olarak nereleri nasıl kontrol etmem gerekiyor ? Ekran kartının ve kasanın resmini attım da jelatin veya çıkartmam gereken bir şey varsa söyler misiniz ?
  11. E

Merhaba Yaklaşık 10 gün önce internetten aldığım bilgisayar elime ulaştı. O günden beri indirme için ortalama günde 6-7 saat ile açık kalıyor ve hafif plastik kokusu geliyordu. Ben de ne olur ne olmaz 4 gün önce saç kurutma makinesi ile soğuk ayarda hafiften tozunu aldım. Lakin dün 1.5 saat Full...
Geri