emre19033 kullanıcısının son içeriği

1. E

PSU yeterli mi

Teşekkür ederim
  2. E

PSU yeterli mi

Sistem bu haliyle kullanılacak peki MSI yı takmalı mıyım yoksa satıp 650 olan bi psu mu mantıklı olur
  3. E

PSU yeterli mi

Değerli arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. AMD Ryzen 5 5500 ,ASUS PRIME B450M-K II,GSKILL 16GB (2x8GB),ASUS Radeon RX 6600 DUAL 8GB,KIOXIA EXCERIA 500GB NVMe M.2 , GameBooster GB-G3309B 550W 80+ Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa sistemim böyle sizce bu psu yeterli mi elimde...
  4. E

1 tl kulaklık

sanırım 8 kişi fln aldı 300 stok 292 görünüyordu bende giremiyorum
  5. E

1 tl kulaklık

14.9 kargo ücreti var
  6. E

1 tl kulaklık

hata yok en başından itibaren ürünlerden 1 tanesi 1 tl olacak diyordu
  7. E

PC Hocası GG6 Intel Hakkında

evet burası türkçeyi güzelleştirme ve güzel okuma yazma platformu şakacı seni.ayrıca zekanla alakalı itirafın için teşekkür ederiz kardeşim. umarım daha iyi yerlere gelirsin
  8. E

YARDIM! Kasam Yamultulmuş

kutuda hasar olmadan içinde olduğunu ilk defa görüyorum en iyisi bulaşmamak 2 sene önce qp den almıştım toz bile yoktu kutuların üzerinde jilet gibi geldi
  9. E

YARDIM! Kasam Yamultulmuş

geçmiş olsun kardeşim kutuda darbe vs olmaması ama içinde olması gerçekten ilginç .ama gaming gen kaliteli bir site böyle şeyler yapmazlar
  10. E

ha şunu söyleyim bu tarz konuşmalar düşünceler ne sizi ne toplumu ileri götürür. ülkenin şuanki durumu bu tarz bariz görülen doğruları inadına holiganlık yaparak savunmaktan ileri geliyor. benim yaşım 30 doktorum şu pc ye ihtiyacımda yok ben burada bir haksızlık gördüm çünkü başından beri takip...
  11. E

kardeşim videonun neresinde fiyat değişmeyecek var? bu gereksiz savunmanız neden ya ? stok bitene kadar fiyat değişmeyecek deniyor.stok bitince değişebilir demek bu sistem değişecek demek değil ve ayrıca belirtiyorum yine değişen parcalar ayrı ayrı satılıyor sistemin fiyatı 15 bin olsun parça...
  12. E

iTopya BBL WTCN Sistem Alınır mı?

evet psu ile ilgili yorumları okuyunca vazgeçtim
  13. E

iTopya BBL WTCN Sistem Alınır mı?

Selamlar arkadaşlar, iTopya'daki BBL WTCN sistem 10.499 TL alınır mı? Bir de şu sistemin işlemcisini AMD Ryzen 5 5500 yapıp almak mantıklı olur mu? • https://www.itopya.com/bbl-wtcnamd-ryzen-5-pro-4650gasus-radeon-rx-6600-dual-8gb16gb-ddr4500gb-nvme-m2-ssdgaming-bilg_h19820#kategori_20
  14. E

verdiğim örnekteki olay bugün 4 kez başıma geldi sürekli yeniliyoruz sayfayı stoğa geliyor sepete ekle ödemeye git bitti aa 4 kez olur mu ya
  15. E

pc den sizin kadar anlamadığım için 3. maddenize dikkat etmedim 1. maddenize gelecek olursam bu düşünceye sahip olan sadece ben değilim videonuzun altındaki yorumlara bakarsanız görürsünüz neler olduğunu 2.maddenize gelecek olursanız parça değişmeyecek mi dediniz yoksa fiyat mı ? kasa tekli...
Geri