enessmtsrhn kullanıcısının son içeriği

1. E

Cs2 200 Fps Alıyorum

hocam cs2 artık ekran kartınada yükleniyor fark ordan kaynaklanmıyor fakat ekran kartıda artık önemli bir detay
  2. E

35.000-45.000 TL Sistem Topluyorum Hata Eksik Var Mı Sizce ?

Psuyu daha kaliteli birşey al dostum ben a750gf kullandım berbat bir psu başka psu eklmedi tavsiye ederim 5800x kullanmışsın bence sıvı soğutmanı 240mm ve coolermaster almanı tavsiye ederim
  3. E

Durduk Yere PC Kapanıyor

Merhabalar arkadaşlar ben 11400F rtx 3060 kullanıyorum. Akşam pcyi oyun açık kasması için bırakıyorum fakat sabah kalktığımda pc kendini resetlemiş oluyor a750gf psu kullanıyorum win 11 kullanıyorum. Yük altında denedim resetlemedi sadece hareket ettirmeyince birşey yapmayınca resetliyor kendini...
  4. E

Türknet Gigafiber

anladım hocam sağolun :)
  5. E

Türknet Gigafiber

bir de hocam bir sorum var mesela ben gigafiber istiyorum diye başvuru yaptım diyelim illa ben geldiğinde bu interneti bağlatmak zorundamıyım ( Hali hazırda ttnet ile bir sözleşmem varda cihaz almıştım ve türknetin cayma bedeli karşılamasından fazla bir miktar)
  6. E

Türknet Gigafiber

dosyada eklemeyi unutmuşum özel ilgi hastanesinin bölgesindeyim.
  7. E

Türknet Gigafiber

Merhabalar, İstanbul Güngören ilçesinde yaşamaktayım Gigafiber altyapısı bulunmuyor fakat komşu ilçelerin neredeyse hepsinde altyapı var acaba ne zaman gelir? Haritadaki kırmızı nokta benim lokasyonum ne zaman gelir acaba bir bilgisi olan var mı?
Geri