Türknet Gigafiber

enessmtsrhn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhabalar,

İstanbul Güngören ilçesinde yaşamaktayım Gigafiber altyapısı bulunmuyor fakat komşu ilçelerin neredeyse hepsinde altyapı var acaba ne zaman gelir?

Haritadaki kırmızı nokta benim lokasyonum ne zaman gelir acaba bir bilgisi olan var mı?

Ekli dosyalar

• resim_2022-06-23_211254420.png
    resim_2022-06-23_211254420.png
    1.5 MB · Görüntüleme: 16
Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

enessmtsrhn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İstanbul Güngören ilçesinde yaşamaktayım Gigafiber altyapısı bulunmuyor fakat komşu ilçelerin neredeyse hepsinde altyapı var acaba ne zaman gelir haritadaki kırmızı nokta benim lokasyonum ne zaman gelir acaba bir bilgisi olan varmı ?
dosyada eklemeyi unutmuşum özel ilgi hastanesinin bölgesindeyim.

mami0715

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
İstanbul Güngören ilçesinde yaşamaktayım Gigafiber altyapısı bulunmuyor fakat komşu ilçelerin neredeyse hepsinde altyapı var acaba ne zaman gelir haritadaki kırmızı nokta benim lokasyonum ne zaman gelir acaba bir bilgisi olan varmı ?
Türknetin sitesinde Gigafiber için başvuru yeri vardı. Ordan bi başvuru deneyin ya da arayıp bilgi isteyin. Bilgi veriyorlar galiba.

KS

enessmtsrhn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Türknetin sitesinde Gigafiber için başvuru yeri vardı. Ordan bi başvuru deneyin ya da arayıp bilgi isteyin. Bilgi veriyorlar galiba.
bir de hocam bir sorum var mesela ben gigafiber istiyorum diye başvuru yaptım diyelim illa ben geldiğinde bu interneti bağlatmak zorundamıyım ( Hali hazırda ttnet ile bir sözleşmem varda cihaz almıştım ve türknetin cayma bedeli karşılamasından fazla bir miktar)

mami0715

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
bir de hocam bir sorum var mesela ben gigafiber istiyorum diye başvuru yaptım diyelim illa ben geldiğinde bu interneti bağlatmak zorundamıyım ( Hali hazırda ttnet ile bir sözleşmem varda cihaz almıştım ve türknetin cayma bedeli karşılamasından fazla bir miktar)
O konu hakkında fikrim yok. Arayıp direkt turknet ile konuşman daha mantıklı.

hasannakyuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
cayma bedeli diye bir şey yok hocam. Konuyu görmüşken bilgi vereyim dedim. Cayma bedeli altında milleti korkutarak para alıyorlar. Oysa istediğiniz zaman sözleşmenizi fesih edebilir ve hiç bir ücret ödemezsiniz. Karşı taraf size bu konunda baskı yapabilir ama siz fesih yaptığınız tarihten itibaren 7 gün içinde işlemi sonuçlandırmak zorundalar. Cayma bedeli bu ülke insanları korkutarak para çalmadan başka bir şey değil.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Bir ara bizde gigafiber almayı düşündük atlyapı desteklenmiyordu.Onun yerine vodafonedan tarifemizi değiştirip devam ettik.Şu an 100megabit download ve 20megabit uploadımız var 81.50 Tl fln eskdien 50 megabite 120 140 civarı birşey ödüyorduk.Eğer vodafoneden memnun olmayanlarınız varsa arayın çıkıcaz fln deyin daha üst tarifeye 2 yıl tahadütle geçiriyorlar

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Çevrenizden ne kadar çok haneyi bu Gigafiber istiyorum başvurusu için ikna ederseniz gelme olasılığı o kadar yüksek oluyor. Size tavsiyem düşünenleri veya düşünmeyenleri ikna edin.

Hat geldiğinde firma cayma bedelinin bir kısmını karşılıyor. Zaten öyle bugün 100 kişi başvurdunuz aynı bölgeden yarın hat bağlanıyor gibi bir şey yok. Belli bir süre geçecektir o sırada belki sözleşmenizde biter veya zaman geçtiği için cayma bedeli düşer.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri