Entropi kullanıcısının son içeriği

1. Entropi

Soru Ryzen 5 3600X RTX 2060 Super Sistem Ne Kadar Eder?

Sizin bir teklifiniz var mı?
  2. Entropi

Soru Ryzen 5 3600X RTX 2060 Super Sistem Ne Kadar Eder?

Merhabalar. Yaklaşık 3 senedir kullandığım sistemimi bir kaç nedenden dolayı satma kararı aldım. Sistemi full set olarak satmayı planlıyorum. Ancak mantıklı bir fırsat gelirse parça parça da satmayı düşünebilirim. Bu sistemin ortalama ne kadar edeceğini merak ediyorum. İşlemci: AMD Ryzen 5...
  3. Entropi

Yardım Ethernet Bağlantısında Tanımlanamayan Ağ Hatası

Merhaba, geçtiğimiz aylarda mesh internet sistemine geçmeden önce TP-Link marka bir Wi-Fi extender kullanıyordum. Memnundum ama önemli bir sorunu vardı. Cihazı tekrardan kullanmam gerek bu yüzden bu sorunu çözmem gerekiyor. Ürünün modeli "TL-WA854re" bu ürün ile Wi-Fi konusunda hiçbir sorun...
  4. Entropi

Yardım Gigabyte G24F-2 Monitöre Oc Yapılmalı Mı?

Merak ettiğim buydu. OC açınca Aim Stabilizer kapanıyor demek ki bir bakayım bende suan acık mı acaba. Düzeltme: OC açık değil ama yine de Aim Stabilizer özelliği kapalı bende nedenini anlamadım.
  5. Entropi

Zararı olacağından değil. OC yaptığımda monitördeki hangi ayarı kullanamıyorum mesela? Bazı montitörler 1ms moduna alınca ya da OC yapınca flicker free özelliğini kapatıyormuş mesela. Onun gibi şeylerden bahsediyorum nelerden ödün veriyorum diye.
  6. Entropi

Gigabyte G24F-2 monitörünü kullanıyorum. Bu monitör fabrikasyon olarak 165Hz değerinde ancak bir ayar ile 180Hz'ye OC yapabiliyoruz. Monitörü alalı 6 ay oldu, 165Hz kullanıyorum sürekli ancak kafama bir şey takıldı. Sorum şu 15Hz için OC yapmaya değer mi? OC yapmak için monitörün hangi...
  7. Entropi

Yardım Kasadan Gelen Garip Hırıltı Sesi

Şimdilik camı çıkarmakla başlayacağım
  8. Entropi

Öneri Fiber Internet Için Modem Önerisi

Selamlar, Fiber internetimizi bağlatırken bedava verilen "Tp-Link Archer C5v" adlı cihazı hala kullanmaktayım. Bu cihaz aslında bir modem değil bir routermış ve yazılımı da oldukça sınırlandırılmış. WiFi konusunda berbat ötesi olan bu modemi değiştirmek istiyorum. Kablolu performansı gayet iyi...
  9. Entropi

İnce kauçuklardan zaten var camın vida deliklerinde ama ne olur ne olmaz ben yine de süngerimsi bir şey ile desteklemeyi düşünüyorum şayet sorun yan yatırdığımda düzelirse.
  10. Entropi

Tamam deneyeceğim bugün bakalım nolacak. Diyelim ki diğer tarafa yatırmam işe yaradı ya da camı çıkardığımda ses gitti. Bu sesi tamamen engellemek için cam olmadan mı kullanmam gerekiyor yoksa camı takarken camın etrafına sünger koysam titreşimi engellesem sorun çözülmez mi?
  11. Entropi

Hangi tarafa? Cam tarafına mı öteki tarafa mı? Cam tarafına yatırdığımda sorun çözülürse bu camın titremesinden dolayı mı olduğu anlamına geliyor?
  12. Entropi

Bende ondan şüpheleniyorum titremeden dolayı temperli camın yaptığını düşünüyorum camın arasına süngerimsi bir şey koyasım var bir de öyle denyeceğim bugün.
  13. Entropi

Bazen sokakta köpek hırlıyor sanıyorum o derece garip bir ses nerden geldiğini de anlayamadım bir türlü.
  14. Entropi

Hepsini tek tek denedim. Sadece işlemcinin stok soğutucusunu denemedim. Sanırım sorun onda.
  15. Entropi

Merhabalar, Kasamdan uzun süredir bir hırıltı sesi geliyor. Ara ara durduk yere yük altında olmasa bile 5 dakikada bir kasadan hırıltı sesi gelmekte. Bunun fanlardan dolayı kaynaklandığını düşünüp aldırış etmemiştim ancak ses gittikçe artıyor gibime geliyor. Sorunun PSU'dan kaynaklandığını...
Geri