Eren0909 kullanıcısının son içeriği

1. E

Samsung Telefonda Bir Uygulamanin Bildirim Seçeneği Yok

Merhabalar, Normalde bildirim alabildiğim bir uygulama olmasına rağmen bildirim almadığımı fark ettim, kontrol ettiğimde ise bildirim seçeneğinin olmadığını gördüm. Ayrica ayarlardan uygulama bildirimlerine girince uygulamanın kendisi gözükmüyor sizce nasıl düzeltebilirim? Iyi aksamlar.
  2. E

Epic Games Oyun Alınımı Sonrası Abonelik Mesajı Verdi

Epic games üzerinden sanal kart ile outlast 2 aldım ama bunu abonelik olarak saydı bende işleme açık butonunu kapattım bundan sonra herhangi bir çekim olur mu? Ve o butonu kapatmak zorunda mıyım ? Duruma göre normal outlast oyununu da satın alacağım
  3. E

Snapchat'te Yüzümü Yaymakla Tehdit Etmek

Peki hocam teşekkürler
  4. E

Hocam zaten yabancı olduklarından tc mi bulabileceklerini sanmıyorum ben eğer yüzümü yayarlar ise olacak akran zorbalığından çekindim ayrıca teşekkür ederim
  5. E

Eğer ben snapchatte insanlara yüzümü gönderirsem ve bunu yaymakla tehdit eder iseler ne yapmam gerek ?ve bundan korkmalı miyim? yüzümü paylaşmayı sevmiyorum bu neden le korkuyorum
  6. E

Soru Divan Şiiri Ve Divan Edebiyatı Aynı Şeyler Midir?

Merhabalar, edebiyat projem için divan şiirini araştirmaliyim ama yazılacak çok şey bulamadım bu nedenle bunu sordum kesin bir şekilde emin olanlar var mı? Araştirdim ama bunun cevabini kesin olarak bulamadım o nedenle buraya soruyorum hatam varsa kusura bakmayın iyi akşamlar.
  7. E

Soru 1.5, 2K Fiyat'a Göre Ekran Kartı

Işlemcim pentium r dual core e5400 buna göre darboğaz yapmayacak bir ekran kartı öneriniz var mı ?
  8. E

Samsung Galaxy A32 Minecraft Pe Oyundan Atma

Evet hocam, yazilim guncellemesinden sonra böyle olduğunu düşünüyorum
  9. E

Samsung Galaxy A32 Minecraft Pe Oyundan Atma

Oyuna girdiğim zaman kırmızı ekran geliyor ve 1 sn içinde oyundan atıyor herhangi bir çözüm yolu biliyor musunuz? Iyi günler
  10. E

1

1
  11. E

Bu Sistem Özellikleri Nasıl?

https://ty.gl/qv114gkoqp sistemin özelliklerini sadece merak ediyorum bana güzel gözüktü sizin için nasıl? satin almayacağım.
  12. E

Soru Bu Monitör Alınır Mı ?

Tesekkur ederim guzel monitormus
  13. E

Oyun oynamak ve film-dizi izlemek için 1681992422 Butce max 4k
  14. E

https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-24-vg248q1b-165hz-05ms-elmb-freesync-premium-tn-fhd-monitor_u20314 monitorler hakkinda hic bir bilgim yok fiyat performans bir monitor mü?
Geri