Soru Bu Monitör Alınır Mı ?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Ne amaçla alıyorsunuz ? TN panel olduğu için alınmaz bence. Bütçeniz nedir ?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
hocam monitör mü yoksa aoc olan mı kendimde alacağım o yüzden soruyorum veya 4500 tl bütçeye daha iyisi var mıdır?
Aoc güzel duruyor , fiyatı da uygun. Aoc tercih edilebilir. Alternatif olarak o bütçede Dell G2422HS var. Panel kalitesi iyi ve gerçek 1Ms bir monitör. O da bakılabilir.

NAnO0202

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Aoc güzel duruyor , fiyatı da uygun. Aoc tercih edilebilir. Alternatif olarak o bütçede Dell G2422HS var. Panel kalitesi iyi ve gerçek 1Ms bir monitör. O da bakılabilir.
hocam ikisi arasından siz olsanız hangisini tercih ederdiniz çünkü gıgabyte dell ve aoc arasında çok kaldım

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
hocam ikisi arasından siz olsanız hangisini tercih ederdiniz çünkü gıgabyte dell ve aoc arasında çok kaldım
Özellik olarak en dolusu Aoc , Gigabyte 180Hz avantajı var ve Dell ise gerçek 1ms. FPS oyunları oynuyorsanız Dell seçilebilir. Şahsen ben oynamadığım için ve özellik olarak dolu olduğu için Aoc seçerdim. Hem bu monitörler gerçek 1ms olmasa bile üzmezler , merak etmeyin.

NAnO0202

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Özellik olarak en dolusu Aoc , Gigabyte 180Hz avantajı var ve Dell ise gerçek 1ms. FPS oyunları oynuyorsanız Dell seçilebilir. Şahsen ben oynamadığım için ve özellik olarak dolu olduğu için Aoc seçerdim. Hem bu monitörler gerçek 1ms olmasa bile üzmezler , merak etmeyin.
hocam bende hikayeli oyun oynadığım için sanırım birazdan aoc olanı satın alacağım teşekkür ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri